Agris Semēvics un Jenny May pieņem izaicinājumu un startē seriālā UgunsGrēks

0 komentāri

Šoreiz izaicinājumam piekrituši fotogrāfs un mūziķis Agris Semēvics un dziedātāja Jenny May jeb Maija Stuģe. Abiem jāskatās latviešu seriālu klasika. Izaicinājums gan nav noskatīties sēriju, bet bez skaņas skatīties fragmentu un dublēt ekrānā notiekošo aktieru dialogu.

“Es zinu, kas tas ir, bet es neesmu skatījusies,” atklāj Jenny May, kura no seriāla UgunsGrēks ir redzējusi vien mazu fragmentiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Abiem mūziķiem jāuzmin, par ko aktieri ekrānā runā. “Es no lūpām neprotu lasīt, labāk no acīm. Ja tur daudz rādīs acis, tad es varbūt sapratīšu, par ko ir stāsts,” saka dziedātāja.

“Pasākums man, protams, ir bezcerīgs, bet, tā kā šis ir 1. aprīļa raidījums, tad kādam šajā pasaulē jābūt smieklīgam. Es pieļauju, ka es tas varētu būt,” atzīst Semēvics.

Sākumā abiem ļauts vienu reizi noskatīties fragmentu, taču izskatās, ka tas īpaši nelīdz.

Lai arī vieglā izmisumā Agris un Jenny May ķeras pie UgunsGrēka fragmenta dublēšanas.

Foto

Video

Cita starpā, lūk, 60 neredzētas bildes ar jautrību un grimasēm seriāla UgunsGrēks filmēšanas aizkulisēs!

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas