Agnese Zeltiņa: “Vīriešus nedrīkst izlutināt”

0 komentāri

Pagājušajā ceturtdienā “Bez Tabu” komanda kopā ar daudzām slavenībām viesojās “Amoralle” zīmola māmiņas Ineses Ozolas krāšņo mājas tērpu kolekcijas modes skatē, kurā noskaidrojām, kādā apģērbā pa māju staigā aktrise un rotu dizainere Agnese Zeltiņa.

“Es arī cenšos nelīst treniņtērpos, bet uzvilkt kleitiņu. Karstā vasaras dienā tā var būt arī maiciņa, bet ne vīriešu T-krekls, un kaut kādi svārciņi, kaut kas, kas ir sievišķīgs. Sievietei nevajadzētu tam kontrastam starp to, kāda viņa iet uz ielas un kāda viņa ir mājās, būt pārāk lielam,” uzskata bijusī modele.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas