Adele nav nominēta Grammy, tomēr uzstāsies ceremonijā

0 komentāri

Šā gada Grammy balvu pasniegšanas ceremonijā uzstāsies britu dziedātāja un dziesmu autore Adele, raksta NME.

Lai gan Adele nav starp Grammy nominantiem, jo viņas ieraksts 25 iznāca novembrī, kad jau bija noslēdzies izvērtējamais periods – viņa ir starp mūziķiem, kas uzstāsies svinīgajā ceremonijā 15. februārī Losandželosā. Adele par iepriekšējo albumu 21, kas iznāca 2011. gadā, saņēma sešas Grammy balvas.

Šogad Grammy nomināciju līderis ir amerikāņu hiphopa zvaigzne Kendriks Lamars, kura albums To Pimp A Butterfly izvirzīts 11 nominācijās. Arī Lamars sniegs uzstāšanos balvu ceremonijā. Ceremonijā uzstāsies arī kanādiešu dziedātājs The Weeknd un amerikāņu grupa Little Big Town.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas