50 sarkanā nokrāsas jeb Solvitas Āboltiņas firzūras evolūcija

9 komentāri

Nav nekāds noslēpums, ka Solvita Āboltiņa var lepoties ar vienu no spilgtākajām un izteiksmīgākajām frizūrām Latvijas politikas elitē. Gaiši sarkani, tumši sarkani, kastaņbrūni – kādas pārmaiņas tik nav piedzīvojuši politiķes mati!

Jau iepriekš intervijā medijiem Āboltiņa atklājusi, ka katru rītu uz frizētavu gan nedodas, kā rezultātā rūpes par ikdienas sasuku gulst vien uz pašas pleciem.Politiķei gan esot uzticama friziere, salona Ulu direktore Baiba Gorlova, kura ir gatava rītu sākt krietni agrāk brīžos, ja Āboltiņas kundzei paredzēta rīta intervija kādā no televīzijām vai kāds cits svarīgs notikums.

Portāls Skaties.lv nolēma aplūkot, kā mainījusies Āboltiņas frizūra vairāk nekā dekādes (2005-2015) griezumā. Lūk, kādas vizuālas pārvērtības košā maturota piedzīvojusi!

Foto

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
9 komentāri

TOP komentāri

 • haralds elceris
  +2

  haralds elceris

  nelīdzēs frizūras maiņa!

  18.04.2016 14:03

 • Zinaīda Spundiņa
  +1

  Zinaīda Spundiņa

  Nu kas tad tur ir īpašš?

  18.04.2016 14:42

 • ritma kluce
  +1

  ritma kluce

  man patīk,viņa ir spilgta personība,kadai tad viņai būtu jābūt kā pelēkai pelei..-mati sievietes rota.

  18.04.2016 14:39

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas