2ANNAS piedāvā Baltijas īsfilmu konkursa skati

0 komentāri

Īsfilmu festivāla 2ANNAS ietvaros šodien, 23. oktobrī, kinoteātrī K. Suns notiks Baltijas īsfilmu konkursa skate.

Festivāla organizatori šogad kā vienu no prioritātēm izvirzījuši Baltijas darbu izrādīšanu, tāpēc Baltijas konkursa skate ir paplašināta, īpaši sadalot konkursam atlasītās filmas trīs skatēs – studentu darbi, eksperimentālie darbi, kā arī neatkarīgo režisoru darbi.

Eksperimentālo darbu sadaļā būs iespējams novērtēt Zanes Oborenko animācijas īsfilmu IMG_00:01.JPG, kas guva atbalstu Nacionālā kino centra rīkotajā debijas filmu konkursā.

Neatkarīgo režisoru skates laikā varēs noskatīties Astras Zoldneres spēlfilmu Trauslā sirds, Vladimira Ļeščova filmu Lietus dienas, kā arī Alises Zariņas Normāli cilvēki un brāļu Ābeļu filmu Kastrāts kuilis. Tiks piedāvāts arī plašs Lietuvas un Igaunijas īsfilmu klāsts.

Baltijas īsfilmu konkursa skates notiks kinoteātrī K. Suns. Eksperimentālos darbus būs iespējams vērot plkst. 18.00 studentu darbus – plkst. 20.00, neatkarīgo režisoru filmas – plkst. 22.00.

Jau vēstījām, ka īsfilmu festivāls 2ANNAS, kas no 17. līdz 26. oktobrim norisinās kinoteātros Splendid Palace un K. Suns, Kaņepes Kultūras centrā un citviet, skatītājiem piedāvā 47 filmu seansus un vairākus citus notikumus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas