Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Slavenības un zvaigžņu putekļi

Ralfs Eilands atbalsta bērnu pēršanu kā “audzināšanas” metodi

Ralfs Eilands atbalsta bērnu pēršanu kā "audzināšanas" metodi 12

Dziedātājs Ralfs Eilands, būdams vienīgais bērns ģimenē, bērnībā baudījis nedalītu vecāku mīlestību. Lai arī īstens delveris, kas sagādātu galvassāpes vecākiem, viņš nav bijis, tomēr reiz pa dibenu esot dabūjis. Tagad mūziķis par to vecākiem saka paldies un uzskata, ka profilakses pēc uzšaut bērnam nav nekas nosodāms.

Avārijā cietis dejotājs šovmenis Eldars Salvis Ozoliņš; mākslinieks lūdz atsaukties aculieciniekus

Avārijā cietis dejotājs šovmenis Eldars Salvis Ozoliņš; mākslinieks lūdz atsaukties aculieciniekus 30

Neapskaužamā situācijā nonācis dejotājs, dažādu šovu dalībnieks Eldars Salvis Ozoliņš.  12. janvāra pēcpusdienā viņš cietis avārijā, kā rezultātā nogādāts slimnīcā. Mākslinieks uzskata, ka avārijā pie vainas “ātrās palīdzības” auto, kurš lielā ātrumā traucies pa ielu bez ieslēgta skaņas signāla un sadūries ar Eldara vadīto auto. Lai tiktu skaidrībā, Eldars lūdz atsaukties notikuma aculieciniekus.

”Koncertu nepietiek!” Viktors Zemgals atklāj šovbiznesa sūrās aizkulises

“Koncertu nepietiek!” Viktors Zemgals atklāj šovbiznesa sūrās aizkulises 7

Mītu par pieprasījumu pēc šlāgermūzikas zvaigznēm teju katrā īstenā latviešu ballītē apgāž grupas ”Eolika” dziedātājs Viktors Zemgals. Iemīļotās grupas dalībnieks, kurš nereti uz skatuves kāpj arī kā solomākslinieks, situāciju Latvijas šovbiznesā laipni uztic portāla Skaties.lv lasītājiem.