Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Slavenības un zvaigžņu putekļi

No frīstailošanas pie spoguļa līdz savām dziesmām. Vasaras lielākajās repa cīņās debitēs Teilors no Siguldas

No frīstailošanas pie spoguļa līdz savām dziesmām. Vasaras lielākajās repa cīņās debitēs Teilors no Siguldas 10

Jaunais hiphopa izpildītājs Teilors, īstajā vārdā Oskars Lapiņš, 30. maijā svinēs 22. dzimšanas dienu, bet pēc dažām dienām – 2. jūnijā – viņš spēkus izmēģinās vasaras lielākajās reperu un hiphoperu rīmju cīņās ”Summer Rap Battle” Vecrīgas bārā ”Paldies Latiņam”. Zīmīgi, ka šī būs mūziķa pirmā publiskā uzstāšanās.

Žoržs Siksna kādai leģendārai dziesmai devis otro elpu

Žoržs Siksna kādai leģendārai dziesmai devis otro elpu

Populārais Latvijas estrādes dziedātājs Žoržs Siksna 60. jubilejai veltītās koncertturnejas gaidās kopā ar orķestri ”Vintāža” jaunā aranžējumā ierakstījis klausītāju iemīļoto dziesmu ”Ap Jāņiem Mārtiņos”. Orķestris ”Vintāža” dziedātāju pavadīs arī jubilejas koncertos.

”Weekend” festivāla zvaigžņu plejādi papildina seksīgā Bebe Rexha

''Weekend'' festivāla zvaigžņu plejādi papildina seksīgā Bebe Rexha

Šķiet, ka ”Weekend Festival Baltic”, kas norisināsies no 3. līdz 5. augustam Pērnavas pludmalē, šovasar pulcēs vienuviet teju visas pasaules aktuālākās populārās mūzikas zvaigznes. Jau tā grandiozajam mākslinieku sarakstam pievienojas amerikāņu superzvaigzne Bebe Rexha, kuras hiti šobrīd ir vieni no ”karstākajiem” visā pasaulē.

Pasakaini FOTO: apprecējies populārais fitnesa treneris Kristaps Vilde

Pasakaini FOTO: apprecējies populārais fitnesa treneris Kristaps Vilde 5

Viens no populārākajiem pašmāju fitnesa treneriem un veselīga dzīvesveida aktīvistiem, titula ”Misters Latvija 2014” īpašnieks Kristaps Vilde, 19. maijā iestūrējis laulības ostā, apprecot savu mīļoto Ingu. Sarunā ar Skaties.lv treneris atklāj abu skaisto mīlasstāstu.

Evija Skulte uzsākusi attiecības ar igauni Aimuru

Evija Skulte uzsākusi attiecības ar igauni Aimuru 6

Latvijas Nacionālā teātra aktrisi un TV3 seriāla ”Viņas melo labāk” zvaigzni Eviju Skulti pagājušās nedēļas izskaņā vairākos saviesīgos pasākumos pavadīja kāds izskatīgs džentlmenis. Portālam Skaties.lv simpātiskā aktrise atklāj priecīgu vēsti – gluži nesen uzsākusi jaunas attiecības.

Aija Andrejeva kopā ar tēvu izdod mundru dziesmu

Aija Andrejeva kopā ar tēvu izdod mundru dziesmu 2

Dziedātāja Aija Andrejeva izdevusi pirmo dziesmu no oktobrī gaidāmā albuma. Dziesmas ”Mēs pārejam uz tu” ierakstā piedalījusies arī Latvijas rokmūzikas leģenda Alex, kurš ir Aijas tēvs un pirmais muzikālais skolotājs.