Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Slavenības un zvaigžņu putekļi

Kāpēc Lienes Skulmes bērniņus neielaida slimnīcā pie māsas? Iestādes atbilde

Kāpēc Lienes Skulmes bērniņus neielaida slimnīcā pie māsas? Iestādes atbilde 3

Lieldienu brīvdienās nepatīkamu pārsteigumu piedzīvoja deju pasniedzēja, gleznotāja un skaistuma karaliene Liene Skulme, kurai, ar divām meitiņām ierodoties apciemot trešo, kura ārstējas Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā (BKUS), tika paziņots, ka bērniem ieeja pie slimnieka liegta. Bērnu slimnīcas pārstāve sniegusi Skaties.lv komentāru, izskaidrojot situāciju.

Zināmākais Saldus reperis svētkos izdod drūmu dziesmu

Zināmākais Saldus reperis svētkos izdod drūmu dziesmu 14

19 gadus vecais Saldus reperis Bacis, īstajā vārdā Artis Buls, izdevis jaunu dziesmu “Man liekas”. Šis ir mūziķa otrais skaņdarbs, ar kuru viņš iepriecina savus fanus pēc paziņojuma par jauna radošā posma uzsākšanas savā karjerā.

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

”Duets Sandra” Andris uzrakstījis īpašu veltījumu savai Sandrai

''Duets Sandra'' Andris uzrakstījis īpašu veltījumu savai Sandrai 13

Divus mēnešus pēc solistes Sandras Brīnumas aiziešanas mūžībā pilnvērtīgi uz skatuves gatava atgriezties blice ”Duets Sandra”, kurā nu muzicēs Sandras ilggadējais partneris Andris un pāra sens draugs – mūziķis Andris Roga. Andris vēlas atklāt jaunu cēlienu grupas darbībā ar paša sarakstītu dziesmu, kas ir veltījums Sandrai.

Rūta Dūduma Moldovā saviļņo ar dziesmu latviešu valodā

Rūta Dūduma Moldovā saviļņo ar dziesmu latviešu valodā 1

Dziedātāja un TV3 šova ”Izkausies redzēts” dalībniece Rūta Dūduma otro gadu bija devusies uz Moldovas galvaspilsētu Kišiņevu, kur piedalījās starptautiskajā džeza festivālā ”Jazz ’n Chisinau”. Vietējos mūzikas mīļotājus īpaši sajūsminājis viņas improvizētais priekšnesums latviešu valodā.

Arvīds,Arviduška ir klāt! Rogovkas dzejdara un paparaci stāsts

Arvīds,Arviduška ir klāt! Rogovkas dzejdara un paparaci stāsts 33

33 gadus veco dzejnieku Arvīdu Gļaudu, tautā pazīstamu ar pseidonīmu Arvīds,Arviduška, Rēzeknes dzejniece Olga Orsa reiz atzinusi par jauno Antonu Kūkoju. Patiess ieguvums, ka Rogovkā dzejas dārzs pēc izcilā Latgales dzejnieka Kūkoja aiziešanas tiek turpināts kopt.

Pavasarīgi FOTO: Magone Burka ar ģimeni līksmo safari parkā

Pavasarīgi FOTO: Magone Burka ar ģimeni līksmo safari parkā 45

Iztiesājusies ar Venti Vītolu par alimentiem mazajam Raimondam Saulgaitim, dzejniece un ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone Burka ir atgriezusies Londonā. Lai izvēdinātu galvu no tiesāšanās negācijām, māksliniece ar ģimeni izbaudījusi skaistas brīvdienas pie dabas, un pavasarīgos foto laipni atrāda Skaties.lv faniem.

”Duets Sandra” Andris uzsācis jaunas attiecības

''Duets Sandra'' Andris uzsācis jaunas attiecības 70

Mūziķim un apvienības ”Duets Sandra” ģitāristam Andrim Brīnumam šis gads sākās skumji – februārī mūžībā aizgāja viņa sieva un skatuves partnere Sandra. Pēc sēru perioda Andra sirdī beidzot iestājies pavasaris – mūziķis uzsācis jaunas attiecības.