Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Slavenības un zvaigžņu putekļi

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

“Tik bērnišķīgus gājienus negaidīju!” Neids naktī asi atriebies MC Kat par kritiku

"Tik bērnišķīgus gājienus negaidīju!" Neids naktī asi atriebies MC Kat par kritiku 30

Jaunā repere MC Kat ceturtdienas, 23. marta, vakarā ”YouTube” publicēja video ”Neids Nervozi Pīpē Stūrītī”, cerot ar šo dziesmu izaicināt hiphopa kolēģi uz muzikālu dueli. Neida reakcija meiteni pārsteigusi – kolēģis pasūdzējies par dziesmu ”YouTube”, bet pašai meitenei nosūtījis ļoti asu vēstuli, pēc kuras pats nobloķējis viņu ”Facebook”.

”Neid, tava dziesma ir sū**!” Nofilmēta izcila parodija par “REŽ”

''Neid, tava dziesma ir sū**!'' Nofilmēta izcila parodija par "REŽ'' 69

Latvijā sācies īsts hiphopa bums. Kamēr Neids pēc ”REŽ” jau gatavo nākamo hitu, sevi nupat pieteikusī MC Kat radījusi dziesmu un video, kurā izsmej šo jaunatnes hiphopa elku un viņa mētāšanos ar izprintēto naudu. Kā pirmajiem viņa klipu novērtēt piedāvā Skaties.lv lasītājiem.

Jauns skandāls pār ”REŽ”: Neidu apsūdz “bīta” zādzībā

Jauns skandāls pār ''REŽ'': Neidu apsūdz "bīta" zādzībā 22

Mūziķis Neids šobrīd aktīvi strādā pie jaunā klipa, kuru gatavojas izdot jau piektdien, 24. martā, bet tikmēr tauta turpina vētīt slaveno ”REŽ”. Pie Skaties.lv vērsās vairāki lasītāji, kuri uzskata, ka ”REŽ” “bīts” un drona kadri esot zagti. Taču Neidam ir, ko atcirst pretī.

FOTO: kā līksmo Lauris Reiniks, tautas īpašo atzinības balvu saņemot

FOTO: kā līksmo Lauris Reiniks, tautas īpašo atzinības balvu saņemot 3

Portāls Skaties.lv šā gada janvārī saviem lasītājiem piedāvāja īpašu balsojumu, kurā ikvienam no jums bija iespēja balsot par sev tīkamākajiem Latvijas šovbiznesa skaļākajiem vārdiem, kas pagājušajā gadā pārņēma interneta medijus un TV ekrānus. Šoreiz kārta bija kategorijai “Ieguldījums šovbiznesa attīstībā”, kurā triumfēja neviens cits kā daudzu šovu vadītājs un dalībnieks, dziedātājs Lauris Reiniks.

Atvadīšanās no Purva Intas notiks Fazānu kapos

Atvadīšanās no Purva Intas notiks Fazānu kapos 1

Atvadīšanās no filmas “Dokumentālists” kolorītās varones Purva Intas, īstajā vārdā Intas Grigorovičas, notiks ceturtdien, 23. martā, plkst 14.00 Fazānu kapos Ķemeru nacionālā parka teritorijā.

Neids atsakās maksāt 150 eiro operatoram! Skandāls pār slaveno ”REŽ” klipu

Neids atsakās maksāt 150 eiro operatoram! Skandāls pār slaveno ''REŽ'' klipu 97

Pagājušajā nedēļā beidzot iznāca ”REŽ” klips, kurā jaunais hiphopa talants Neids mētājas ar naudu, šiko ar BMW un citādi zīmējas ar turību. Taču prieku par video aizēno kāds nelāgs skandāls. Kā Skaties.lv atklāj klipa operators Emīls Eihmanis, Neids tā arī nav samaksājis solītos 150 eiro par filmēšanu. Savukārt pašam Neidam ir cita versija.

Riču runasvīrs relaksējas, skaldot malku un rokot zemi

Riču runasvīrs relaksējas, skaldot malku un rokot zemi 14

Pēc čigānu grupas ”Riči Baltican” gandrīz 50 koncertu Baltijas koncerttūres mūziķi atgriezušies mājās un nu gatavi nodoties pelnītai atpūtai. Grupas runasvīrs un mūziķis Kaspars Pudniks portālam Skaties.lv atklāj, ka spēkus atjaunos lauku darbos.