Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Slavenības un zvaigžņu putekļi

Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!

“Man viss vēl ir priekšā. 80 gados precēšos atkal!” Olga Dreģe intervijā par diviem ļoti laimīgiem gadiem

"Man viss vēl ir priekšā. 80 gados precēšos atkal!" Olga Dreģe intervijā par diviem ļoti laimīgiem gadiem 14

Seriāls ”UgunsGrēks” šobrīd piedzīvo savu lielo finālu un Lidijas Āboliņas lomas atveidotāja Olga Dreģe neslēpj, ka šo laiku izbauda no visas sirds. Sirsnīgā intervijā ar Skaties.lv aktrise atklāj, kāpēc laiku pēc vīra aiziešanas mūžībā sauc par ļoti laimīgiem gadiem un savu 80 gaidās jūtas kā atgriezusies jaunības dienās.

DJ Ella atgriežas apritē ar ritmisku mīlas dziesmu

DJ Ella atgriežas apritē ar ritmisku mīlas dziesmu 1

ASV dzīvojošā dziedātāja Elīna Fūrmane, kas pazīstama arī ar skatuves vārdu DJ Ella, pēc vairāku gadu pārtraukuma publicē jaunu dziesmu ”In Love”. Skaņdarbs apzināti laists klajā Svētā Valentīna dienā, jo pilnībā ir veltīta mīlestībai, uzsver izdevniecība ”MicRec”.

FOTO: Latvija atvadās no ”Duets Sandra” solistes

FOTO: Latvija atvadās no ''Duets Sandra'' solistes

14. februāra, Valentīna dienas, rītā notika pēdējās atvadas no pazīstamās estrādes mākslinieces, apvienības ”Duets Sandra” solistes Sandras Brīnumas. Atvadīties no Sandras Saulkrastu kapličā bija ieradušies neskaitāmi viņas tuvinieki, draugi, talanta cienītāji un kolēģi no radošās pasaules.