Skandāls Eirovīzijā! Diskvalificē Krievijas žūrijas pārstāvi

0 komentāri

Vien pāris stundu pirms Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa fināla oficiālajā Eirovīzijas mājaslapā tika paziņots, ka pieņemts lēmums diskvalificēts vienu no Krievijas žūrijas pārstāvjiem.

Lēmumu pieņēmusi Eiropas Raidorganizāciju apvienība, pamatojoties uz video, ko vērtēšanas laikā iepriekšējā vakarā uzņēmis un publicējis viens no Krievijas Eirovīzijas žūrijas locekļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kanāls RTR atvainojies Eiropas Raidorganizāciju apvienībai, kā arī piedāvājis attiecīgo žūrijas locekli diskvalificēt līdz ar viņa vērtējumu. Pārējo četru žūrijas locekļu vērtējumi paliek spēkā. Tas nozīmē, ka pirmajā pusfinālā Krievijas žūrija piedalās nepilnā sastāvā, tomēr viņiem tiks dota iespēja konkursa finālā diskvalificētajam žūrijas pārstāvim rast aizvietotāju.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas