Šipkēvics 56 gadu vecumā kļūs par daudzbērnu tēvu

1 komentārs

Jānis Šipkēvics un viņa izredzētā Ilze Jermacāne (36) drīz kļūs par vecākiem abu pirmdzimtajam bērniņam, raksta žurnāls Kas Jauns. Topošais trīs bērnu tētis gan pagaidām neatklāj gaidāmā mazuļa dzimumu.

“Teiciens, ka cāļus skaita rudenī, uz mums neattiecas. Mūsu cālītis pie mums atnāks jau pavasarī! Dikti gaidām to dienu gan mēs ar Ilzi, gan Tīna un Jānis. Nenoliedzami, ir spriedze, mazo gaidot, jo galīgi vairs nav svaigā atmiņā visas tās lietas, kas saistītas ar mazu bēbi. Jau ilgs laiks pagājis, kopš Tīna piedzima, – 14 gadi. Tagad, piemēram, intensīvi interesējos un vācu rekomendācijas par to, kādus ratiņus mazajam izvēlēties,” žurnālam Kas Jauns stāsta Šipkēvics. “Šis atkal ir jauns, skaists un daudzsološs dzīves posms,” priecājas topošais daudzbērnu tēvs. Jāņa un Ilzes attiecības ilgst jau trīs gadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jāņa un Sandras Šipkēvicu laulībā dzima dēls Jānis Šipkēvics (32) juniors, kurš tagad pazīstams kā populārās grupas Instrumenti mūziķis. Savukārt Jāņa laulībā ar Kristīni Līpiņu pasaulē nāca meita Tīna (16).

Šipkēvics ar meitu labprāt dodas uz dažādiem pasākumiem. Pagājušajā nedēļā abi kopā apmeklēja Mūzikas ierakstu Gada balvas Zelta mikrofons ceremoniju. “Pusaudžiem jau ir tā, ka ar vecākiem negribas lāgā kaut kur kopā staigāt. Man ir paveicies – Tīna neatsaka, kad piedāvāju kaut kur kopā doties un būt viņai pavadonis un miesassargs vienā personā,” klāsta Šipkēvics.

“Man ir smuks un foršs tētis, un nekādā ziņā nekautrējos ar viņu iet kopā. Nevarētu teikt, ka tas notiek bieži, bet katra reize ir īpaša. Nesen kopā Operā noskatījāmies baleta izrādi,” stāsta Tīna.

Jānis Šipkēvics juniors Zelta mikrofonu ceremonijā kopā ar grupu Instrumenti saņēma balvu kategorijā Labākais indie albums. Grupas dziesmas King of the wild things klips ieguvis Labākā videoklipa titulu, bet Procrastination Live atzīts par gada labāko koncertierakstu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Tante
    +1

    Tante

    Kāpēc tad neprec savu izredzēto? Lai veselība vecākiem un mazulim!

    03.03.2015 15:46

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas