Simtgadniece jubilejā nirst pie haizivīm

0 komentāri

Apaļo 100 gadu dzimšanas dienu nosvinējusi kāda vecvecmāmiņa no Dienvidāfrikas Republikas. Lai gan šajā vecumā viņa varētu baudīt klusumu un mieru, Džordžina Harvuda nolēma izmēģināt ko daudz ekstrēmāku.

Džordžina Harvuda, svinot simtgadi, ieplānojusi virkni aktivitāšu. Cienījamā vecuma dāma jau paspējusi nolēkt ar izpletni, nu kārta peldei ar haizivīm. Asins stindzinošo izaicinājumu simtgadniece pieveica nedēļas sākumā Dienvidāfrikas krastos. Džordžina, tērpta pilna auguma niršanas kostīmā, vispirms iekāpa īpašajā būrī, kas parasti drošības apsvērumu dēļ tiek izmantoti, nirstot ar haizivīm. Tad viņu ielaida ūdenī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Divas dienas pēc drosmīgā varoņdarba vecvecmāmiņa nolēca ar izpletni. Kā viņa pati skaidro, aktīvā atpūta ir viņas ilgdzīvošanas pamatā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas