Sigurnija Vīvere sola, ka Svešie turpinājums pārspēs visas cerības

0 komentāri

Slavenā aktrise Sigurnija Vīvere ir pārliecināta, ka leģendārās kino sāgas Svešie (Alien) turpinājums, kuru piekritis uzņemt talantīgais režisors Nīls Blomkemps, pārspēs visas fanu cerības.

“Es nevaru iedomāties piemērotāku režisoru par Nīlu. Viņš ir īsts zinātniskās fantastikas eksperts, kuram prātā ienāk visnegaidītākie sižeta risinājumi. Strādājot pie filmas Robots vārdā Čapijs (Chappie), esam kopā pavadījuši pēdējo gadu, tāpēc domāju, ka esmu viņu gana labi iepazinusi,” atklāja spožā Holivudas aktrise.

Šobrīd kinoteātros visā pasaulē, arī Latvijā, tiek demonstrēta Nīla Blomkempa jaunākais veikums kino jomā – asa sižeta drāmu Robots vārdā Čapijs. Tajā spēlē ne tikai Sigurnija Vīvere, bet arī Hjū Džekmens, Šarlto Koplejs un pat pasaulslavenās repa grupas Die Antwoord dalībnieki Nindzja un Jolandi Visera.

Filmas ASV pirmizrādē aktrise atzina, ka viņu valdzina Nīla spēja fantastikas žanrā galveno lomu atvēlēt cilvēku stāstiem un cilvēcībai. Tieši tādēļ aktrise ar nepacietību gaidot, kādus vaibstus režisors piešķirs viņas leģendārajam tēlam kino sāgā Svešie – Elenai Riplijai.

Nīls Blomkemps ir arī šedevra 9. rajons (District 9) autors. Viņš dažu gadu laikā no maz zināma Dienvidāfrikas īsfilmu režisora ir kļuvis par visā pasaulē gaidītāko kino piedzīvojumu radītāju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas