Viena diena pilsētā; Parīze

0 komentāri
Viena diena pilsētā; Parīze

Mmm, Parīze! Ikvienas sievietes sapnis nonākt Francijas galvaspilsētā! Mode, izsmalcināti ēdieni un dzērieni, pastaiga pa pilsētas centru un maiznīcas ar gardajiem kruasāniem uz katra stūra! Tev ir viena diena Parīzē – kur dosies? Ieskaties šajā Skaties.lv piedāvājumā!

Luvra

Foto: FLICKR

Foto: FLICKR

Muzejs, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu. Tā noteikti ir vieta, kur doties, ja vēlies izbaudīt īstu mākslas šedevru tuvību un apskatīt Leonardo da Vinči Monu Lizu. Ievēro, ka Luvra ir atvērta no trešdienas līdz pirmdienai: 9.00–18.00!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Elizejas lauki – Triumfa arka

Tevi noteikti šokēs cenas kafejnīcās, bet reizi mūžā tas ir tā vērts. Dodies laiskā pastaigā, sākot ar Elizejas laukiem, beidzot ar Triumfa arku. No Triumfa arkas 10 minūšu gājienā sasniedzams laikam jau zināmākais Parīzes simbols, Eifeļa tornis.

Eifeļa tornis

Sākotnēji Eifeļa tornis bija garākā pasaules celtne, un to atklāja 1889. gada Pasaules Tirdzniecības izstādei. Zināms kā Parīzes simbols. Ievēro tā darba laikus! No jūnija vidus līdz augustam: 9.00–00.45 (pēdējais brauciens ar liftu 23.00), savukārt no septembra līdz jūnija vidum: 9.30-23.45 (pēdējais brauciens ar liftu 22.30).

Kabarē

Foto: FLICKR

Foto: FLICKR

Moulin Rouge ir vieta, kura jāapskata kaut tikai no ārpuses, nedaudz iejūtoties Nikolas Kidmenas lomā.

Parīzes Dievmātes katedrāle

Šī ēkā ir ievērojams agrīnās gotiskās arhitektūras paraugs, kas ar savu iespaidīgo lielumu un krāšņumu neatstāj vienaldzīgu nevienu apmeklētāju.

Jārēķinās, ka Parīze ir vieta, kas atstās tevi bez elpas, gan no skaistuma, gan cenām. Ar vienu dienu stipri ir par maz, lai apskatītu visu Parīzes burvību, ņemot vērā tūristu skaistu un gribētāju redzēt to pašu, ko tu. Atceries, nodrošinies ar labu vīnu un gardu sieru un vari dienu laiski pavadīt Eifeļa torņa blakus esošajā zālienā, kur noteikti uzņemsi vairākas fotogrāfijas, kuras apliecinās, ka, jā, es biju Parīzē!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas