Vēlies uzzināt, kur tavās mājās ir āderes? Jautā mājdzīvniekiem

0 komentāri

Ceļot un iekārtojot jaunu mājvietu, cilvēki arvien biežāk vēlas zināt, kur tajā ir āderes(ģeo­­­magnētiski nega­tīvās vietas)  un āderu krustpunkti. Ja nevari izsaukt “rīkstnieku”, kurš spēj noteikt, kur atrodas āderes, paseko līdzi, kā uzvedas tavi mājdzīvnieki. No āderēm atkarīga ne tikai tava un tavu tuvinieku, bet arī mājdzīvnieku labsajūta.

Atrodoties uz āderēm vai to ie­darbības zonā, māj­dzīv­nieki un māj­putni maina sa­vu izturēšanos, bet ilgākā laika periodā sāk sirgt ar da­žādām slimībām, piemē­ram, govīm, cūkām, aitām ar laiku attīstās locītavu rei­matisms, krampji, ālavība, tesmeņa slimības u.c. No mājdzīvnieku vidus ir tikai viens izņēmums – kaķi. Viņiem āderes iet ļoti pie sirds.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaķi — labprāt guļ uz āderēm vai to krustpunktos.

Suņi — ja būda no­vie­tota uz āde­rēm, suns tajā neguļ pat aukstā laikā.

Foto

Zirgi — jau pēc dažām dienām kļūst nervozi, uz­bu­dināti, bez iemesla svīst, cen­šas norauties, novājē pat pie ļoti la­bas barības. Ilgstoši at­rodoties bīstamajā vietā, tie var kļūt akli.

Govis — cenšas no­gul­ties šķēr­sām aizgaldam, iespēju robežās pat ār­pus tā. Stipri samazinās iz­slau­kums un konsta­tējamas jau mi­nē­tās slimības.

Cūkas — nepārtraukti ķil­dojas, apgrauž cita citai ausis, astes. Ļoti lēni aug, mazs svara pieaugums, bieži slimo.

Aitas — pārvietojoties it kā atduras pret āderu staro­jumu. Aizgaldā drūz­mējas neitrālajā zonā, spiežas viena pie otras, ganībās skraidelē ap mietu.

Vistas — labāk tup zemē nekā lak­tā, maza dējība un izkrīt spalvas.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas