Vannojies un kļūsti bagāta. Vannas maģiskais spēks

0 komentāri

Jau Rūdolfs Blaumanis lugā  ”Skroderdienas Silmačos” rakstīja par ”vannītē uztaisītu ūdeni,” kas zāļu sievas Tomuļu mātes virsvadībā ar sasirgušu cilvēku var darīt brīnumus. Ja iedziļinās mūsu senču gudrībās, tad vannošanās bieži vien  paātrina izveseļošanos. Slimība maģiskā veidā pāriet uz ūdeni un aiztek ar to kopā pa kanalizācijas caurulēm. Tādēļ, lai pēc mūsu domām, it kā tikai vienkārši nomazgātos vannā, ir nepieciešams veikt daudz un dažādus sagatavošanās darbus, kas ar uzviju nākotnē atmaksāsies. Lasi un iegaumē!

Lai attīrītos fizis­ki un garīgi, pievieno vannas ūdenim sāli un pasēdi tajā dažas minūtes — sāls noņems visu negatīvo enerģiju un dos ķermenim spēkus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ir ticējums, ka sudraba monēta, ielikta vannā, nākotnē no­drošina ar nau­­­­du. Varbūt tāpēc, pirmo reizi maz­gājot mazuli, ūdenī vajag ielikt šādu monētu.

Savāc nedaudz pirmo sniegu, izkausē un pievieno vannai. Tas palīdzēs saglabāt veselību visu gadu.

Tieši tāpat iedarbojas pirmais mai­­ja lietus. Vannošanās lietus ūdenī garantē stipru veselību.

Vannošanās dienu nozīme:

 •  vanna pirmdienā pirms mie­ga nesīs tev pravietiskus sapņus;
 •  vanna otrdienā palielinās sek­su­alitāti;
 •  trešdienā — intelektu;
 •  ceturtdienā uzlabos tavu fi­nan­­siālo stāvokli;
 •  ejot vannā piektdienā, var ie­man­tot vai stiprināt mīlestību;
 •  vanna sestdienā nesīs mieru un rosinās atmiņas par pagājušajām dienām;
 •  vanna svētdienā stiprinās tavu veselību. Noteikti izmazgā arī matus!

Svarīgi, kurā laikā ejat vannā:

 • rīta vanna darīs tevi skaistāku;
 • vanna pusdienlaikā nesīs veik­smi un bagātību;
 • vanna pilnmēnesī dos tev spēkus;
 • vanna naktī uzlabos fizisko formu.

FOTO. Izvēlies savu sapņu vannu

Naudas vannas

 •  1 tējkaroti kanēli, 4 tējkarotes pē­tersīļus savāri 5 glāzēs ūdens. Pie­pildi vannu ar ūdeni. Ielej tajā glāzi novārījuma, sakot: “Nauda tek kā zelta upe un vienmēr paliks pie ma­nis.” 5 reizes pilnībā, ieskaitot galvu, iegrem­­dējies ūdenī. Pēc tam 10 mi­nūtes  vienkārši paguli vannā. Kon­cent­rē­jies uz sava materiālā stāvokļa uz­labošanos. Vari skaitīt afirmācijas. Iz­kā­pjot no vannas, neslaukies dvielī, ļauj ķermenim nožūt. Ej šādā van­nā 5 dienas pēc kārtas, ielejot tajā glāzi novārījuma. Novārījumu vari glabāt ledusskapī slēgtā traukā.
 •  Pielej vannu ar ūdeni, no­stā­jies pie vannas un skaties ūdenī. Piesātini ūdeni ar savām emocijām, jūtām. Piemēram, ja tev ir vajadzīga nauda, iedomājies, kā ūdenī peld latu vai eiro banknotes. Vēro, kā ūdens piesātinās ar naudas enerģiju. Ej vannā un sajūti, kā šī enerģija iesūcas tevī.
0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas