Uztrauksies – sabojāsi veselību. Kā lai saglabā iekšēju mieru?

0 komentāri
Uztrauksies – sabojāsi veselību. Kā lai saglabā iekšēju mieru?

Mūs no visām pusēm māca — ne­uztraucies, tas kaitē veselībai! Vieg­li pateikt, bet kā to ikdienā izdarīt? Tiešām, neuztraukties ir jāmācās. Lūk, daži padomi, kā to varētu darīt. Pa­mē­ģiniet, varbūt iz­do­das…

Necentieties palikt vie­natnē un domāt tikai par savām nepatikšanām. Ap­runājieties ar labestīgu un saprotošu cilvēku par to, kas jūs satrauc. Tas at­vieglos stā­vokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mēģiniet iemācīties at­­slē­gties no sa­vām rū­pēm. Cen­tieties laiku pa laikam izsar­gāties no nomācošām do­mām, novērst uzmanību no darba vai mājas rūpēm. Dariet kaut ko citu. Nekādā gadījumā savu slikto garastā­vokli nelieciet izjust cil­vē­kiem.

Neļaujiet izpausties dus­mām. Sa­ņemieties un sa­val­dieties pēkšņā dusmu uz­lies­mojumā: pauzes laikā pa­cen­tieties pārdomāt si­tu­āciju. Ša­jā brīdī ie­nāks prātā doma, ka dusmas esošo stā­vokli ne­at­vieglos un būs tikai sā­kums jaunām nepa­tik­ša­nām.

Ieklausieties arī otra cil­vēka do­mās, cieniet tās un paškritiski novēr­tējiet savu viedokli. Saprātīga piekāp­šanās nāk tikai par labu, tur­klāt rada arī cieņu ap­kār­tējos.

Necentieties būt gudrs visās lietās. Nedrīkst aizmirst, ka ikviena cilvēka talants un iespējas ir ierobežotas.

Neesiet pārmērīgi pra­sīgs. Tas, kurš pārmērīgi daudz prasa no citiem, pa­stāvīgi ir uzbudināts. Jūs kļūdāties, ja, pārmērīgi kriti­zējot, mēģināt pāraudzināt vīru (sievu), sa­vus bēr­nus. Pieaugušu cil­vē­ku pār­audzi­nāt ir ļoti grūti, bet jūs (pat neapzinoties) ar to cen­šaties pa­kļaut ap­kār­tē­jos sev. Tāda uzvedība ti­kai iz­raisa sa­šu­tumu un nai­du no citiem. Pacentieties sa­ska­tīt ap­kār­tējos ļaudīs arī labās īpa­šības (tās viņiem noteikti pie­­mīt) un tās sti­mulēt.

Foto: mieru var rast pie dabas krūts

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Vai zināji? Ultravioletie stari – tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Vai zināji? Ultravioletie stari - tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Tuvojoties vasarai, aizvien biežāk uzturamies ārpus telpām un lutinām sevi ar saules gaismu un siltumu. Saule sniedz mums enerģiju, palīdz organismam ražot pietiekami daudz D vitamīna un stiprina imūnsistēmu, taču ir ļoti svarīgi izprast arī saules staru negatīvos efektus, pievērst uzmanību mūsu ādas veselībai un sauļoties atbildīgi.

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu 2

Kamēr mums vasara ir brīvdienu, izklaides un dažādu citu baudu laiks, mūsu ādai šī sezona ir īstākais izaicinājums. Vai tev jau ir skaidrs, kādi pasākumi būtu jāveic un kas jāzina, lai gada karstākais un skaistākais laiks neradītu nevajadzīgus apgrūtinājumus un neērtības?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas