Skolotāju diena tuvojas! “Siržu aizraujoši darbi” – skolēnu domrakstu pērles

0 komentāri
Skolotāju diena tuvojas! “Siržu aizraujoši darbi” – skolēnu domrakstu pērles
FOTO: SCANPIX.LV

Visās Latvijas skolās jau šodien jūtama pirmssvētku noskaņa, jo nedēļas nogalē svinēsim Skolotāju dienu. Rīt noteikti mammas bērniem būs sarūpējušas ziedus, ko dāvināt skolotājiem. Lielākie bērni pasniegs mācību stundas mazākajiem, lai nedaudz atbrīvotu skolotājus no ikdienas pienākumiem. Skaties.lv/Sievietei, sveicot nedēļas nogales gaviļniekus, vēlējās nedaudz “ieskicēt” viņu ikdienu, bet, protams, no gaišās un humora pilnās puses. Tiesa, sarūpēt šo sveicienu mums gan palīdzēja paši skolotāji. Liels paldies un īpašs sveiciens Skolotāju dienā Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas un Valmieras Viestura vidusskolas skolotājiem!

Domrakstu pērles – tā laiku laikos ir dēvēti “spilgtākie” citāti no skolēnu sacerējumiem. Oficiāli tie tiek atzīmēti kā stila kļūdas, taču par spīti lielajai aizņemtībai, skolotājas tomēr atrod laiku, lai šos domu graudus piefiksētu un saglabātu atmiņu krātuvē.

FOTO. Aplūko galeriju un pasmaidi! Varbūt arī tev saglabājusies kāda pērle no saviem un bērna skolas darbiem

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas