EMOCIONĀLI: vai tu esi gatavs atdot visu, lai palīdzētu kādam, kuram nav nekā?

0 komentāri

Ņujorka ir varena pilsēta, kura nekad neguļ un ir pārpildīta ar tūristu masām, iedzīvotājiem, un tādiem, kas veic sociālus eksperimentus. Dzīve ir skarba, katrs cilvēks ir savas laimes kalējs. Šis ir stāsts par diviem ubagošanas piemēriem. Pirmais bezpajumtnieks lūdz naudiņu alkoholam un narkotikām, bet otrs klaidonis naudiņu savam bērnam. 

Vīrietis sēdēja ielas malā ar izkārtni, kur lūdz naudu cilvēkiem marihuānai, narkotikām un alkoholam. Cilvēku reakcijas bija dažādas. Parasti cilvēki ignorē un izliekas, ka neredz cilvēku, kurš ubago, bet kādā no Ņujorkas ielām cilvēki bija pretimnākoši un izpalīdzēja vīrietim. Cilvēki ziedoja naudu, lai šis cilvēks varētu atkal ”aizmirsties”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skarbā dzīves realitāte pavērsās brīdī, kad vīrietis sēdēja uz ietves ar bērnu uz rokām, prasot ziedojumus savai ģimenei. Pagāja stunda un neviens cilvēks nepiegāja viņiem klāt, lai sniegtu savu palīdzīgo roku līdz brīdim, kad pie viņiem apstājās sieviete ar suni. Tas notika šis!

Foto:

Video:

Lūk, apstiprinās fakts – tiem, kuriem dzīvē ir dots mazāk, ir tie, kas citiem atdos vairāk.

Skumji ir tas, ka cilvēks, kurš lūdz naudu alkoholam un narkotikām saņem vairāk ziedojumu, nekā vīrietis ar bērnu uz rokām! Iespējams, ka cilvēki domā, ka bērns ir tikai instruments, kā nopelnīt naudu sev vieglā ceļā. Lai nu kā, bet cilvēki ir nežēlīgi un reti kurš Ņujorkā izrādīja interesi palīdzot šiem cilvēkiem. Pateicoties sievietei, kura bija gatava atdot visu, kas viņai ir, pasaule kļūst labāka!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas