Pārtrauktais dzimumakts – krievu rulete

0 komentāri
Pārtrauktais dzimumakts – krievu rulete

Daudzi pāri izvēlas tieši šo kontracepcijas metodi. Ir pieņēmums, ka tā var būt 100% droša vien tad, ja tavs vīrietis ir absolūts profesionālis, kurš kontrolē savu ejakulāciju, tomēr kādas sekas tas var radīt un kādi ir pāru viedokļi šajā jautājumā?

Šis kontracepcijas veids pavisam noteikti ir vislētākais un neprasa iepriekšēju sagatavošanos. Visbiežāk pārtrauktais dzimumakts tiek asociēts ar pāriem, kuri nesen uzsākuši seksuālās attiecības vai ar seksu nodarbojas reti, tomēr jāatzīst, ka tā tik un tā ir spēlēšanās ar uguni, jo no uzbudināta dzimumlocekļa pirms ejakulācijas izdalās šķidrums, kas var saturēt spermatozoīdus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eksperti atzīst, ka tā ir emocionāli traumējoša abiem partneriem, jo līdz galam process netiek izbaudīts. Bieži vien šīs metodes izmantošana rada pat nervu sistēmas traucējumus.

Pašas dāmas atzīst, ka, pirmkārt, jārunā par uzticēšanos savam mīļotajam. Daudzas to sauc par loteriju un pat krievu ruleti. Daudzas ar saviem mīļotajiem strīdas, jo vīrietim ir bail, ka laikus nespēs kontrolēt procesu, savukārt sieviete nedomā par vīra labsajūtu.

Viedokļi

“Mēs ar vīru jau 10 gadus veiksmīgi izsargājamies ar pārtraukto dzimumaktu. Mums ir trīs bērniņi, bet neviens no tiem nav ieņemts pārtrauktā dzimumakta laikā. Visi plānoti!”

Vēl kāds viedoklis: “Jā, šo metodi mierīgi var piekopt tad, ja pārim “sīča” pieteikšanās nebūs katastrofa.”

“No tiesas brīnos par tiem pāriem, kas pārtraukto dzimumaktu izvēlas gan kā kontracepciju, gan vispār piekopj šādu seksu. Protams, protams, katrs izvēlas, ko vēlas. Tomēr. Tas, ka gadiem var “neiekrist”, nenozīmē, ka tā ir droša metode. Savos paziņās vien zinu kādus 5 pārus, kur “pārtrauktie” jau skolas solā sēž. Man tas liekas kā apzagt sevi un partneri ar nemitīgu stresu, ka tik paspēt, kas, arī pēc seksologu domām, veicina psihoseksuālus traucējumus, sieviete un vīrietis liedz sev to burvīgo iespēju nonākt pašā kulminācijā, esot savienoti. Ir 21. gadsimts, bet cilvēki apgūst “laikus izvilkšanas” metodi… tiešām jābrīnās.”

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas