Par ko smējās un brīnījās sievietes pirms 47 gadiem

0 komentāri
Par ko smējās un brīnījās sievietes pirms 47 gadiem
FOTO: skaties.lv

Pagājušā gadsimta vidū Latvijas dāmas katrā gadu mijā ar nepacietību gaidīja, kad varēs iegādāties Kalendāru Sievietēm. Skaties.lv/Sievietei piedāvā ekskluzīvu iespēju ielūkoties šīs grāmatas jautrākajā sadaļā.

Protams, krietnu daļu kalendāra aizņēma stāsti par Padomju Latvijas plaukstošo ekonomiku un strauji augošo dzīves līmeni, kuru toreiz nevienam prātā pat nenāca apšaubīt. Taču šajā nelielajā grāmatiņā bija rakstīts arī par ļoti daudzām tēmām, kas interesē tieši daiļo dzimumu – intervijas ar slavenām aktrisēm, rakstniecēm, izcilām skolotājām un sportistēm. Īpašā vietā bija raksti par Goda nosaukuma “Sociālistiskā Darba varonis” ieguvējām. Otru satura daļu aizņēma ēdienu receptes, mājas uzkopšana, dzeja, jaunākās modes, apģērbu šūšana un, protams, arī  joki un dažādi – tolaik nedzirdēti dzīves raibumi.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas