Palīdzi citiem, un kādu dienu kāds palīdzēs tev!

0 komentāri

Cilvēks, izmantojot savu brīvo gribu, mēdz uzņemties par kādu rūpes. Šis stāsts ir par cilvēcību, neviltotu prieku, ziedošanu kādam, kam ir mazāk dots nekā tev. Dots devējam atdodas! 

Vecmāmiņa ar mazbērniem dodas uz veikalu, lai nopirktu kūku vectēvam, kuram ir dzimšanas dienas svinības. Bērns paņēma kūku, un brīdī, kad bija jāsamaksā par pirkumu, kundzīte saprata, ka nespēj to atļauties. Meitenīte bija vīlusies. Bērns nesaprata, ka vecmāmiņa nevar nopirkt kūku. Vīrietis, kas stāvēja rindā aiz ģimenes, iegādājās kūku un devās pie ģimenes, lai to viņiem uzdāvinātu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Omīte kūku nevēlējās pieņemt, bet tad svešinieks izstāstīja kādu stāstu no bērnības. Šis vīrietis, būdams mazs zēns, reiz nonāca tādā pašā situācijā. Mamma nevarēja nopirkt dēlēnam kūku dzimšanas dienā un kāds svešs vīrs uzdāvināja viņam to, iemācot kādu lietu. Tad šis kungs iedeva mazajai meitenītei kūku, un teica: ”Apsoli man vienu lietu. Kādu dienu, kad tu būsi spējīga palīdzēt citiem, vai tu to izdarīsi?” Meitenīte pamāja ar galvu.

Vectēvs saņemot dzimšanas dienas kūku un atcerējās, ka reiz kādu mazu zēnu ir darījis laimīgu, izpalīdzot. Dots devējam atdodas!

Pat mazs labs darbs rada tauriņa efektu un spēj padarīt pasauli labāku !

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas