Mūza: mēs visas tomēr vēlamies kaut ko tik ļoti vienkāršu

2 komentāri

Vienu dienu novēroju pāri  – vīrs ar sievu kopā bija nodzīvojuši jau 8 gadus. Viņi gatavoja ciemiņiem kafijas un abi tā saskatījās, it kā dzirkstele viņu vidū būtu izcēlusies tikko. Es šo bildi atceros joprojām, jo bieži neko tādu nenākas redzēt.

Viss ideāli

Kad viņš runāja, viņa vienmēr klausījās, vai papildināja viņa teikto. Viņa bija skaista, pat varētu teikt perfekta. Viņš – saimnieks, organizators. Viņš bija galvenais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bet tikai viens bet

Viņiem nebija bērnu. Milzīgo māju mūžīgi piepildīja jauki ciemiņi, viņu suns neļāva nosēdēt ne mirkli mierā. Mājā bija viss. Tikai nebija mazas sirsniņas.

Tikmēr citur

Ziņās stāstīja par māti, kura pameta savus bērnus, kādai citai atņēma mazos par dzeršanu. Tēvs nemaksāja alimentus. Bērniem ikdienā nav nekā no tā, ko var sniegt laimīgais pāris, kurš kopā nodzīvojis 8 gadus.

Joprojām grūti saprast, kāpēc?

Kāpēc sieviete, kura burtiski staro no mīlestības pret vīru un pasauli, nevar sagaidīt savu mazo brīnumu? Varbūt vēl šis tas dzīvē jāizdara? Varbūt jāuzkāpj Everestā vai jāuztetovē lotoss uz pakauša.

Mēs visas tomēr vēlamies kaut ko tik ļoti vienkāršu

Tādu cilvēku ar, kuru kopā sapņot, blēņoties, ārdīties un celt. Cilvēku, ar kuru kopā spētu cilts kokā iezīmēt jaunus un stiprus ābolus.

Jātic

No visas sirds ir jātic, ka mēs katrs saņemsim to, kas mūs padarīs laimīgākus un iekšēji bagātākus, pat tad, ja tas nav tas, ko sagaidām. Jo nepazūdot starp miljons kairinājumiem, varam dot sev laiku sagaidīt, kad sapnis piepildīsies. Tā vai citādi.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Eleonora
  +4

  Eleonora

  Skaisti un aizkustinoši..

  17.10.2015 19:14

 • Santa Santiņa
  +1

  Santa Santiņa

  Es zinu, ka tas nav viegli, bet tiešām jātic!!!

  17.10.2015 20:41

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas