Modes māksliniece Baiba Ladiga: Bija tāda sajūta, ka es pati ar sevi precos

0 komentāri

Latviešu modes māksliniece Baiba Ladiga ar japāņu arhitektu Reidži Kobajaši apprecējās pirms mēneša. Viens otru pazīst jau piecus gadus, un kāzas, kā paši atzīst, svinējuši praktisku apsvērumu dēļ.

Baiba Ladiga tagad ir Kobajaši kundze, kas tulkojumā nozīmē – mazs mežs. Kāzu organizēšana ilgusi vienu mēnesi un  gūlusies vairāk uz jaunās sievas pleciem, jo Reidži neko daudz palīdzēt nav varējis. Tādēļ Baiba smej, ka brīžiem radusies sajūta, ka viņa ”precas pati ar sevi”. Reidži vien salocījis 100 origami. Baiba neizprot tos pārus, kuri kāzām gatavojas vairākus gadus un uzskata – jo mazāk laika visu plānot, jo rezultāts būs kreatīvāks.
Dzimtsarakstu nodaļā bijusi tikai dokumentu parakstīšana, īstā ceremonija notika brīvā dabā, radu un draugu klātbūtnē. Laulību zvērests tapis pēdējā brīdī. Tiesa gan, abi šobrīd ir aizmirsuši, ko konkrēti tajā solījuši.
Latvietes un japāņa kāzas noteikti var pretendēt uz vienas no vasaras kreatīvākajām kāzām. Kāzas, kurās nebija nekā tradicionāla, arī kāzu tortes ēšana. Jaunā pāra dejas laikā Baiba piepildīja bērnības sapni un pārģērbās par lelli Baibu. Atbilstoši tērpam,  pirmā deja nav bijis romantisks valsis, bet gan latviešu tautas deja “Diždancis”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Kāzas Latvijā gan ir bijusi tikai daļa no Baibas un Reidži precību plāna, jo kāzas tiks svinētas vēl arī Japānā, kur aizvien biežāk precoties pēc Rietumu modes. Taču skaidrs, ka šiem jaunlaulātajiem tas nederēs. Tad, kad vēlreiz viņiem sauks ”Rūgts! ”, tad visnotaļ droši, ka tas arī būs aizraujošs notikums.

 

Skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas