Mīlas dzīves noteikumi, kurus pārkāpjot kļūsi vēl laimīgāka

0 komentāri
Mīlas dzīves noteikumi, kurus pārkāpjot kļūsi vēl laimīgāka
Foto: pixabay.com

Nez no kurienes ir uzradušies dažādi priekšstati par to, ko drīkst un ko nedrīkst attiecībās ar pretējo dzimumu. Tie ir radušies gadsimtu gaitā un mainījušies reizē ar tiem. Mūsu vētrainais laikmets ienes savas korekcijas, spēj tikai izsekot. Lūk, nedaudzi no noteikumiem attiecībās ar mīļoto, kurus mierīgi vari pārkāpt, lai būtu pa īstam laimīga.

Likums Nr. 1 : tagad tev citi vīrieši vairs neeksistē

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dieva dēļ, tas nav aicinājums krāpt mīļoto! Taču nevienu, izņemot viņu, neievērot, nevienam citam neuzsmaidīt, – tas ir pārspīlēti. Tu taču esi atradusi mīlestību, nevis mirusi. Ja, ejot pa ielu, tev pretī nāk foršs džeks un tev uzsmaida, nav nekāds grēks, ja uzsmaidīsi viņam pretī, paiesi garām (pēc tam pat nedaudz vari par viņu pasapņot). Vari būt pilnīgi droša, ka tavs draugs vai vīrs arī nerādīs drūmu ģīmi, ja viņam gadās satikt brīnumainu skaistuli. No šādas attieksmes nav jātaisa drāma, tas ir cilvēka dabā.

Noteikums Nr. 2: jūs līdz sīkumam viens otram sniedzat atskaiti, kā pagājusi diena

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Iedomājies, kā tas izskatītos, ja tu visu dienu kā aste ietu līdzi savam draugam… Noteikti arī tu pati nevēlētos, lai tā dara viņš. Partnera izsekošana domās visas garās darba dienas laikā ir tieši tas pats. Vislabāk vakarā īsi pārrunājiet, kā pagāja diena, un pārslēdzieties uz daudz interesantākām lietām.

Noteikums Nr. 3: nekavējoties ir jāatrisina jebkurš konflikts

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Vecā, labā paruna vēsta, ka nevajag ļaut ”saulei norietēt pār strīdu” (neejiet gulēt, kamēr neesat izlīguši). Tomēr vēl populārāka paruna saka, ka rīts gudrāks par vakaru. Nereti strīdu vai apvainojumu nepieciešams vienkārši ”izgulēt”, vai arī atmest tam ar roku. Dzīvē mēdz būt arī ļoti daudz problēmu, kurām gala atrisinājuma nebūs. Ir jāmācās pret tām attiekties vienkāršāk.

Noteikums Nr. 4: bijušajam draugam vairs nav vietas tavā dzīvē

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Kādēļ gan vairs pilnībā nekomunicēt ar cilvēku, kurš dzīvē tev ir reiz bijis ļoti svarīgs (ja vien jūs viens otru vairs nekad negribat redzēt)? Ja jūsu romantiskās attiecības ir beigušās, jūs izšķīrāties pēc abpusēja lēmuma, tas nenozīmē, ka nedrīkstat pārmīt ne vārda. Ja jūs neesat varējuši kļūt par laimīgu pāri, tas nenozīmē, ka nevarat būt labi draugi.

Foto

Satikties uz vienu kafijas tasi, tas ir tikai normāli, citādāk ir ar romantiskām vakariņām sveču gaismā, – tas jau būtu par daudz, un būtu tikai dabiski, ka tavs tagadējais draugs vai vīrs iebilstu.

Vienīgi atceries, ja tev ir labas attiecības ar cilvēku no savas pagātnes, nedrīksti iebilst, ka tādas ir arī tavai tagadējai otrajai pusei.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas