Lietas, kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Zivīm

0 komentāri
Lietas, kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Zivīm

Ja esi brīva un meklē interesantas, aizraujošas un emocijām pārbagātas attiecības, tad tev jādodas izmakšķerēt kāda Zivtiņa. Vīrieši – Zivis dzimuši laikā no 19. februāra līdz 20. martam. Lūk, svarīgākās lietas ar kurām būtu jārēķinās, iesaistoties mīlas dēkā ar Zivīm.

Lojālie sapņotāji, tā Zivis varētu nodēvēt. Iespējams jau zini, ka Zivis ir viena no sentimentālākajām un emocionālākajām būtnēm. Vai vīrietim vispār pieklājas būt tik jūtīgam? Jāatzīst, ka vīrieši – Zivis allaž rūpējas par to, lai dāma viņiem pie sāniem jūtas mīlēta un lutināta. Zivis nespēj noraudzīties uz pārdzīvojumiem un sāpēm, lai arī paši bieži vien jūtas skumji, bez iemesla.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zivis ir radošas. Katrs randiņš būs pārdomāts un aizraujošs, kas attiecībām noteikti ir liels plusiņš. Kā nu ne, daudzi šīs horoskopa zīmes pārstāvji pierāda sevi mākslas lauciņā, kas viņiem arī veiksmīgi izdodas. Zivīm ir laba intuīcija, tāpēc viņi viegli spēs uztvert to, ko vēlies tu. Ja tas būs jautrs izbrauciens ārpus pilsētas – viņi to noorganizēs, ja vēlēsies vīnu un sarunas – šis ir lauciņš, kurās Zivis ir īpaši spēcīgas. Tomēr mākslinieki ir un paliek mākslinieki – Zivis paši sev rada tik daudz dažādu emociju, ka partneris var apjukt un nezināt, kā rīkoties, jo Zivīm ļoti ātri mainās garastāvoklis. Viens acu mirklis un no prieka var sākties histērija.

Lai vai kā, šīs horoskopa zīmes vīrieši velta sevi visu attiecībām ir mīļoto, tāpēc ja esi gatava paciest viņa mainīgo garastāvokli, bet būt gatava saistīt sevi nopietnām attiecībām – meklē Zivtiņu! Tomēr ielāgo arī to, ka cik daudz Zivis dod citiem, tikpat daudz viņi vēlas sagaidīt arī no otra cilvēka.

Foto: populārākās Zivis

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas