Leģendārajai Ziņģītei ik dienu ir sekss ar 20 gadus jaunāku vīrieti

Rīvēšanās un rāpošanas entuziaste Inese Ziņģīte labprāt dalās receptēs, kā nenovecot un mūžīgi mūžos būt veseliem. Nav noslēpums, ka viens no veselīga dzīvesveida apliecinājumiem ir regulāra dzimumdzīve. 77 gadus vecā veselīga dzīvesveida piekritēja kādā nodarbībā akcentē, ka sekss iespējams arī sirmā vecumā.

Atpakaļ uz rakstu

85 komentāri

 • mikus

  mikus

  Nevienam neskauz,bet sievitev tajos gados nav vairs lietojama seksuali.Vinas draugam ir psiho novirze-geratofilija,sex ar veciem cilvekiem.Un Zingitei hiperseksualitate.Divi veci merkaki,platas ,tas ir smiekligi.
 • Ivo

  Ivo

  Vai tas būtu skaļi jāreklamē, ka sekss ar jaunāku vīrieti? Lai tantei veicas!
 • santa

  santa

  Ziniet jau apnicis lasit kad un cik un ar ko.....nu lai ir bet vai tad uzreiz jakladzina pa visu pasauli.....debili cilveki kas so te visu raksta un vel debilaki kas savu dzivi izklaj zurnalistiem.....
 • Konstantinss
 • www.Gopal.lv Sludinājumi

  www.Gopal.lv Sludinājumi

  Nepietiek ka deputāti ir dzīvnieciski tagad vel šādi degradanti popularizē tupu laulību
 • Sigy

  Sigy

  Žurnālistu raksts, lai piesaistītu uzmanību virsrakstam. Ziņģīte savu biogrāfiju nekad nav slēpusi, visu saka tieši un acīs. Mani fascinē šī sieviete!Tik daudziem palīdzējusi ar padomu, arī man.Tiem, kas runā par Zinģīti sliktu, lai paši sevi savos gados pavēro un nodzīvo ar tādu dzīvesprieku, kā to dara Ziņģīte!
 • mare

  mare

  re kā ,,tikumiskās,, klukstes sarosījušās ,izgāzt negācijas tādām tas pats, kas sekss
 • k.

  k.

  lai jau katrs darās kā grib.atkal kārtējais stulbais virsraksts LEĢENDĀRĀ,
 • Inara

  Inara

  VIENMEER TIKAI PRETIIGAS RUPJIIBAS, BET KATRS TACU VAR DARIIT KO UN KAA VEELAS, NEKLAUSIES, NESKATIES, NEDARI, JA NEPATIIK. NEKO NEPAREIZU TACU ZINGIITES KUNDZE NESAKA UN NERAADA, PAT DAKTERI SAKA- REGULAARS SEKSS VISAM PAMATU PAMATS. TAA LUUK.
 • Tirgus tante

  Tirgus tante

  Ko jūs nomelnojiet cilvēku? Kāda daļa Jums gar šo sievieti, it kā būtu Jūsu radiniece. Kā grib tā dzīvo un ko grib, lai saka nav Jūsu darīšana. Kauns lasīt šos naidīgos komentārus. Dzīvojiet kā gribiet savu dzīvi Tirgus tantiņas. Mazāk spriediet par citu dzīvi. Dzīvojiet savu!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.