Lauva ar Vēzi dzīvos ilgi un laimīgi, bet divas Lauvas izšķir cīņa par ietekmi. Zodiaka zīmju saderības horoskops mīlestībā un laulībā

0 komentāri

2. Lauva un Lauva

2/4

Lauva un Vēzis

FOTO: Flickr.com

FOTO: Flickr.com

Lauva – sieviete, Vēzis – vīrietis

Attiecību tips – uz naža asmens.
Saderība mīlestībā – 70%
Saderība laulībā – 40%

Šajā sarežģītajā savienībā piesardzīgajam Vēzim ir garantēts vesels iespaidu virpulis. No vienas puses viņam glaimo raksturā spilgtās Lauvas uzmanība. Vēzis dēļ Lauvas spilgtās personības pat ir gatavs mainīt savu ieradumu vairāk uzturēties mājās. Viņš ”pārkāpt sev pāri” un dosies kopā ar Lauvu uz dažādiem saviesīgajiem pasākumiem. Taču Vēzi biedē Lauvas izšķērdība. Vēzi redz, kā viņa ietaupījumi burtiski izkūst acu priekšā. Tas arī var būt par iemeslu attiecību izjukšanai. Turklāt, lai arī kā Vēzis necenstos, viņam ir ļoti sarežģīti, tikt līdzi Lauvas aktīvajam dzīves ritmam. Nereti šīs nesaderības dēļ partneri viens otrā pamatīgi viļās. Vēzim ir nepieciešama saimnieciskāka sieva, bet Lauvai – enerģiskāks un devīgāks partneris.

Lauva – vīrietis, Vēzis – sieviete

Attiecību tips – harmonija un sapratne
Saderība mīlestībā – 80%
Saderība laulībā – 100%

Lai arī šobrīd vīrietis – Lauva un sieviete – Vēzis nebūt nedomā par laulības saitēm un kopīgu ģimenes dzīvi, viņi abi zemapziņā pēc tā tiecas visu dzīvi. Lai arī sievieti Vēzi un vīrieti – Lauvu ir grūti dēvēt par līdzīga rakstura cilvēkiem, viņus vieno vienādi priekšstati par laulību un tieksme pēc stabilitātes.
Sieviete – Vēzis netiecas ieņemt ģimenē līderes lomu. Patmīlīgajam vīrietim – Lauvai viņa ir īsts atradums. Šajā laulībā ir ļoti strikti sadalīti pienākumi. Lauva strādā, pelna naudu, kāpj pa karjeras kāpnēm, bet Vēzis – ar labpatiku sargā mājas pavardu. Šajā savienībā ir visi nosacījumi, lai laulātie varētu dzīvot kopā ilgi un laimīgi – gan kaisle, gan ģimenes vērtību godāšana, gan vēlme savstarpēji saprasties.

Ja tavs mīļotais ir Lauva, bet tu – Vēzis, raugi – arī jums ir visas izredzes būt tikpat laimīgiem kā šie pāri.

Foto:

2. Lauva un Lauva

2/4
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas