Ļauj dzīvības enerģijai plūst. Tauriņu pieskārienu masāža

1 komentārs

Cilvēkā mājo dzīvības enerģija. Tā cirkulē, pulsē, izstarojas. Gan morālu, gan fizisku traumu dēļ dažādos dzīves posmos enerģija bloķējas. Tas veicina psihosomatisku slimību, kā arī dažādu citu ikdienas nebūšanu rašanos. Gan savus bērnus, gan citus tuviniekus vari no enerģijas bloķēšanās atbrīvot, apgūstot tauriņu pieskārienu masāžu.

Māmiņu kluba Vecāku skolā viesojas Ilze Jankovska, kura praktizē maigo bioenerģētiku un ir apguvusi tauriņu pieskārienu masāžu. Ilze māca šo masāžu veikt Regnāra māmiņai Agnesei.
Tauriņu pieskārienu masāžas ir viena no 30 maigās bioenerģētikas tehnikām. Tās mērķis ir panākt dzīvības enerģijas izplešanos. Tauriņu pieskārienu masāžai nav vecuma ierobežojuma, to var veikt no pirmās dzimšanas dienas. Zīdainim – ne ilgāk par piecām minūtēm dienā, bet pieaugušajam – ne ilgāk par 15 minūtēm dienā. Arī grūtniecības laikā varam pašas baudīt tauriņu pieskārienu masāžu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tauriņu pieskārienu masāžai ir trīs pamatkustības. Maigs pieskāriens – kā tauriņa pieskāriens uz rokas.
Pirmās kustības – glāstošas, vieglas, ādas virsējā līmenī.
Otrais pieskāriena veids – neliela apļošana ar pirkstu galiem
Trešais – šūpošana. Viegli saņemam muskuli un it kā pašūpojam to.

Foto:

Būtiski atcerēties, ka masāžas virziens vienmēr ir no ķermeņa augšdaļas un leju un no ķermeņa centra uz ārpusi, lai atbrīvotā enerģija varētu viegli plūst.
Kā pareizi izpildīt visas trīs masāžas kustības un kā veikt tauriņu pieskārienu masāžu mazulim, skaties Māmiņu kluba video!

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Taurenis
    0

    Taurenis

    Nosaukums piemīlīgs, bet par efektu grūti spriest. Parasti skatos piedāvājumus masazas.lv un izvēlos kādu no procedūrām.

    30.09.2015 05:46

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas