Latgales pāris. Pirmā mīlestība, astoņi saticības pilni gadi un kāzas debesīs

1 komentārs
Latgales pāris. Pirmā mīlestība, astoņi saticības pilni gadi un kāzas debesīs

Pirmā mīlestība, astoņi saticības pilni gadi un kāzas debesīs – viss kā pasaku grāmatā.

”Ir pagājuši astoņi gadi kopš pirmās tikšanās vidusskolā un joprojām turam jau pirmajā randiņā gluži loģiski doto solījumu: ”mēs esam viens otram un esam kopā pavisam uz mūžīgiem laikiem!” Tagad atlicis vien šo solījumu piepildīt arī ar oficiālu laulību apliecību un īstām kāzām,” savu stāstu atklāj Madara Stepiņa un Artūrs Juhna. Madara un Artūrs, kas nāk no Dagdas novada, Ginesa rekorda kāzās pārstāv Latvijas austrumu galu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Mēs esam apliecinājums tam, ka pirmā mīlestība nav nolemta neveiksmei, mūsu gadījumā tā ir dzīva, stabila un stipra. Patiesībā šķiet, ka mūsu attiecībās viss ir tik tīrs, tik paļāvības, sapratnes un patiesas mīlestības pilns, ka ir gandrīz vai mūsu dienām neatbilstošs, nepiemērots,” savā ģimenē valdošo paļāvību un mieru cenšas ieskicēt Madara.

”Redzam, apkārt ir daudz pāru, kas attiecības būvē uz kaut kāda izdevīguma, aprēķina pamata. Ir pāri, kur viss notiek kā biznesā – es tev to, tu man šito, ja tu tā nedarīsi, tad es ar nē. Ir stīvēšanās un ”nemitīga deķa vilkšana katram uz savu pusi”, kas bieži izraisa strīdus, neapmierinātību un dusmas. Skatos uz to visu un nesaprotu – ja visu laiku jākaulējas, kam tādas attiecības vispār vajadzīgas?! Mūsu mājās ir miers, ir absolūta paļāvība, uzticība un ticība.

Ir sajūta – mēs esam  viens otra prieks, miers un atbalsts, ne mirkli nav šaubu vai aizdomu un tas ir brīnišķīgi, tā Madara.

Foto

Savstarpējā ticība un uzticība esot šī pāra pavadone visu astoņu gadu garumā, kopš vidusskolas, kad mīlestība arī sākusies, Madarai atnākot uz jaunas skolas 10. klasi un pamanot  12. klases audzēkni Artūru: ”Man viņš uzreiz patika. Viņš bija kā no citas pasaules, pat citas planētas  – tik pieklājīgs, solīds, cieņas pilns pret apkārtējiem, ka absolūti neiederējās mūsdienās! Ne pirms tam, ne vēlāk neesmu vairs sastapusi otru tādu vīrieti, kas tik ļoti spēj izrādīt cieņu sievietei  – vienalga tā ir kolēģe, skolotāja, mamma vai mīļotā sieviete.” Taču pa īstam viss sācies Artūra žetonu ballē: ”Protams, man sīkajai no 10. klases, iznesīgais un galantais 12. klases puisis patika, ļoti patika! Tomēr vidusskolas laiks ir ārkārtīgi sarežģīts un pretrunīgu emociju pilns! Brīdis, kad viņš mani uzaicina uz deju visas skolas priekšā bija kas prātam netverams, neaprakstāms, nu īsts, manam skolnieces prātam neaptverams brīnums! Taču drīz atklājās, ka arī viņš mani jau sen bija piefiksējis un jau labu laiku gaidījis īsto brīdi, lai uzsāktu sarunu, aicinātu uz randiņu, veidotu attiecības.”

Jau pirmā randiņa laikā mēs atzināmies savās jūtās un devām viens otram solījumu: ”No šī brīža esam kopā uz mūžu”. Kopš tā vakara prātā ne mirkli nav iezagusies doma, ka solījums varētu būt lauzts, taču precēšanās jautājums arī īsti nekustējās.

”Ilgi nevarējām paši sev un arī draugiem paskaidrot, kāpēc savas attiecības neesam noformējuši arī juridiski, kāpēc neesam apprecējušies un pēdējā laikā tas taujāts tika aizvien biežāk un uzstājīgāk, kā nekā – mūsu attiecībās ir visi nepieciešamie priekšnoteikumi kāzu rīkošanai. Taču tagad saprotam – mēs vienkārši gaidījām fantastisko iespēju precēties debesīs, lidojuma laikā gaisa balonā. To pamanot uzreiz pieteicāmies un iekšā ir ļoti laba sajūta – šis precēšanās piedāvājums ir kā radīts mums,” stāsta Madara.

Ikdienā Artūrs strādā būvniecības jomā, bet Madara ir vecmāte. Viņa palīdzējusi šajā pasaulē ienākt jau vairāk nekā 350 bērniem un reizi no reizes pārliecinās –  bērna nākšana pasaulē ir brīnišķīgs, taču visādā ziņā ļoti smags notikums. Pašam pārim gan bērnu vēl nav – tas būšot nākamais lielais notikums pēc kāzām. ”Šajā jomā mēs visu darām kā grāmatā – vispirms kāzas, pēc tam bērni,” tā Madara. Šajā mirklī viņa atklāj – domas par lidojumu gaisa balonā rada satraukumu, modina bailīgu sajūtu, taču iekšā tik un tā esot pārliecība viss būs ne tikai labi, bet – pat lieliski! ”Apziņa, ka laulāsimies debesīs, ka kļūsim par vīru un sievu ne tikai savās sirdīs, bet arī likuma priekšā, ka palīdzēsim uzstādīt mīlestībai veltītu Ginesa rekordu saviļņo.

Jau ziņots, ka neparastās kāzas un pasaules Ginesa rekorda uzstādīšana notiks mīlestības tēmai veltītā un Latvijā nebijušā ziemas gaisa balonu festivālā Love Cup 2016, kas laikā no 11. līdz 14. februārim risināsies Jēkabpilī un tai līdzās esošajos Salas, Krustpils un Viesītes novados. Festivālu organizē biedrība Sky Amazons.

1 komentārs

TOP komentāri

  • olita
    +5

    olita

    Milestibu,saticibu jums,parvaret visus dzives skerslus!malaci!

    22.01.2016 11:38

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas