Kāzu fotogrāfe: Reizēm vedēji aizmirst par fotosesiju

0 komentāri

2. Par daudz dekorāciju

2/4

Skaties.lv/Sievietei uzrunāja kāzu rīkotāju vidū labi zināmus fotogrāfus Artūru Romanovski, Rolfu Vendiņu un Ilzi Osi. Lūk, viņu skatījums.

Svētki sev

FOTO: Ilze Ose (www.ilzeose.lv)

FOTO: Ilze Ose (www.ilzeose.lv)

Fotogrāfi Ilzi Osi pēdējā laikā patīkami pārsteidz tas, ka līgava ar līgavaini kāzas sarīko kā svētkus sev. Bieži vien kāzās piedalās jaunais pāris, vedēji un tikai daži vistuvākie cilvēki. Līgava un līgavainis nav centušies, lai būtu interesanti lielam pulkam viesu, bet gan pašiem. Tiesa, visvairāk šādas kāzas rīko tie pāri, kuri kopā jau nodzīvojuši ilgāk nekā piecus gadus. Ja ”cerēšanās” laiks ir bijis īsāks, tad kāzu svinības ir plašākas. Kā fotogrāfe, Ilze dažkārt ir nedaudz pikta uz kāzu organizētājiem. Jaunā pāra aktivitātes ir saplānotas tik daudz viena pēc otras, ka neatliek laika fotosesijai, kurā līgavu ar līgavaini iemūžināt divatā, prom no viesiem. Pat ja abi laimīgie kopā ir jau sen, emocijas, kādas virmo kāzu dienā, ir īpašas. Tādēļ Ilze šādos gadījumos rīkojas strikti – viesiem lūdz pagaidīt, un pati aizved jaunlaulātos nedaudz maliņā, lai varētu iemūžināt emocionālos brīžus.

2. Par daudz dekorāciju

2/4
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas