Kāda ir laimes definīcija?

0 komentāri

Kas ir laime? Dzīvesgudrs ārsts un psihologs Sergejs Slobodčikovs ir sarakstījis grāmatu ”Dejas uz grābekļiem. Mēs paši veidojam savu likteni!”. Šī darba mērķis – iemācīt lasītājam lietot Visuma likumus. Lūk, vienā no sadaļām minēts jēdziens “laime”.

Laimes definīcija – stāvoklis, kad cilvēks jūt visaugstāko apmierinājumu ar dzīvi, dziļa labsajūta un prieks. Kad mēs par kaut ko ļoti saspringti domājam vai kaut ko vēlamies, vai no kaut kā ļoti baidāmies, Visuma enerģija savācas apkārt mūsu domai un materiālajā līmenī realizē visas mūsu domas un plānus. Katram cilvēkam noteikti ir kādas savas vēlmes materializācijas priecīgā pieredze. Ir pat tāds teiciens: “Vajag tikai stipri gribēt! Tik stipri, cik gribas elpot! Tad viss izdosies!” Prakse gan liecina, ka viss nav tik vienkārši. Precizēšu – vienkārši, bet ne tik ātri kā gribētos. Tāpēc ir jāzina, kā darbojas jebkuru vēlmju realizēšanas mehānisms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai jūsu domas un vēlmes sāktu īstenoties, jums jāizmanto šāda formula. Veiksmes formula.

Tātad VEIKSMES FORMULA: (domas + vārdi + intonācija/emocijas + rīcība) x (atkārtošanas reižu skaits + vēlmes spēks + ticība panākumiem + patiesums un nodomu tīrība) x (prasme gaidīt) = vēlamais rezultāts.

Laimes galerija :

 

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju!

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas