Kā piesaistīt vīriešu uzmanību un citi fakti par filmu Gudrā blondīne

0 komentāri
Kā piesaistīt vīriešu uzmanību un citi fakti par filmu Gudrā blondīne

Jau rītvakar kanālā TV3 varēsim vērot Gudrās blondīnes Ellas Vudas piedzīvojumus. Ella ir dabīga blondīne (kas nav mazsvarīgi). Viņa ir superpopulāra, vairāku skaistumkonkursu dalībniece, viņas dzīve ir burvīga, un viņa parakstās ar rozā pildspalvu. Ella nebūt nav nejauka un izlutināta, viņas sirds ir tāda pati kā viņas mati – zelta! Vai Ella ir “pārāk blonda” un “nenopietna” viņas nākotnes politiskajai karjerai? Ella ir apņēmības pilna, lai pierādītu pretējo. Lūk, fakti, ko nezināji par šo brīnišķīgo filmu Gudrā blondīne!

Līguma slēgšana

Līgumā, ko parakstīja galvenās lomas atveidotāja Rīza Viterspūna, bija teikts, ka visi apģērbi, kas izmantoti filmēšanas laikā, paliek aktrisei. Vai šis nav lieliskākais darījums, kāds jebkad bijis?

Zelta mati

Sākuma epizode, kurā galvenā varone sukā savus matus, patiesībā nav Viterspūna! Tajā laikā viņa filmējās filmā “Cik svarīgi būt nopietnam”.

No Stenfordas uz Hārvārdu

Filma balstīta uz Amandas Braunas noveles Gudrā blondīne motīviem. Grāmatā galvenā varone Ella mācās Stenfordas universitātē. Filmā Ella mācās Hārvardā. Nav slikti!

Cita aktrise

Rīzas Viterspūnas vietā varēja būt aktrise Torija Spellinga, kas zināma ar lomu seriālā Beverlihilza, pasta indekss 90210.

Filmu nav redzējusi

Gadu pēc filmas iznākšanas Rīza Viterspūna joprojām nebija redzējusi filmu. Skaidrs, ka viņa ir aizņemta sieviete, bet nu… vai tiešām?

Kā iekarot vīrieti

Šai kustībai ir 98% iespējamība piesaistīt vīriešu uzmanību, kas vainagojas ar 83% iespējamību saņemt uzaicinājumu vakariņās. Iekliedzies – ou, es kaut ko nometu! Pieliecies pēc tā “kaut kā” un strauji piecelies, saliecot plaukstas tik sievišķīgi, cik iespējams.

Foto: kadri no filmas Gudrā blondīne

Foto: sievišķīgā Rīza Viterspūna

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas