Interesanti: adīšana ir līdzvērtīga meditācijai

0 komentāri

Iemācīties adīt varbūt nav tavā prioritāšu sarakstā, bet pēc šā raksta izlasīšanas tam noteikti ir jāatvēl laiks. Lūk, kādi ieguvumi tevi sagaida, ja iemācīsies adīt.

Apkārtējo cieņa

Ne visi prot adīt. Iespējams, daudzu jauniešu vidū pastāv uzskats, ka tas ir jādara tikai un vienīgi mūsu vecmāmiņām, tomēr adīšana ir lielisks mākslas veids, kuru var izmantot praktiskām vajadzībām. Uzadi sev tādu šalli, kura nav nevienam citam. Tu saņemsi komplimentus ne vien par savu meistardarbu, bet arī par to, ka proti pati sev uzadīt kaut ko tik skaistu.

Meditācija

Adīšana ir ļoti relaksējošs process, ja zini, ko vēlies uzadīt. Bieži vien tev nākas atslēgt prātu un ļaut rokām pašām darboties. Atkārtotajām kustībām piemīt tāds princips kā meditēšanai.

Samazina stresu

Ritmiskas kustības un koncentrēšanās samazina risku saslimt ar depresiju un ļauj tev uz mirkli nestresot. Sēžot rāmi, samazinās asinsspiediens.

Fizisks treniņš

Kamēr adi, tu trenē smadzeņu darbību un uzlabo sev garastāvokli. Kā izrādās, tu stiprini arī plaukstas un pirkstus. Adīšana ir daudz labāka par rakstīšanu ar tastatūras palīdzību.

Foto: iedvesmojies no šiem adītajiem darbiņiem

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas