Iņ un Jaņ saderība

2 komentāri
Iņ un Jaņ saderība

Kā jau zināms, Iņ ir sievišķais sā­kums, bet Jaņ — vīrišķais sākums; Iņ ir pasīvais princips; Jaņ — aktīvais. It kā viss liekas ļoti vienkārši: vīrietis attie­cībās ir Jaņ, bet sieviete — Iņ. Taču mēs dzīvē tik bieži satiekam aktīvas sievietes un pasīvus vīriešus… Izrādās, ka šāda “neatbilstība” izskaidrojama ar personīgo horoskopu.

Zodiaka zīmes arī dalās Iņ un Jaņ zīmēs. Pie Iņ zīmēm pieder Ūdens un Zemes zīmes — Vērsis, Vēzis, Jaunava, Skorpions, Mež­āzis un Zivis. Arī astro­loģijā tās uzskata par sievišķām zīmēm.

Pie vīrišķās stihijas Jaņ pieder Uguns un Gaisa zīmes — Auns, Dvīņi, Lauva, Svari, Strēlnieks un Ūdensvīrs. Taču, ja jūs esat dzimis Auna zīmē, tad tas vēl neno­zīmē, ka jums dominē Jaņ, ir jāzina arī visu citu planētu stā­voklis jūsu horoskopā.

Ir trīs saderības kom­binācijas

Iņ un Jaņ

Šis ir optimālākais savstar­pējo attiecību variants. Tas, kura horoskopā dominē Jaņ, ņem iniciatīvu savās rokās, bet cilvēks, kuram pār­sva­rā ir Iņ, viegli to pārtver. Attiecības attīstās harmoniski, un tajās ir viens spilgti izteikts līderis. Ļoti labi, ja Jaņ ir izteikts vīrietim, tad viņš kļūst par ģi­menes galvu. Ja Jaņ spēcīgāk izteikts sievietei, tad iznāk ma­triarhāla ģimene. Taču, lai kurš arī būtu Jaņ un Iņ lomā, jebkurā gadījumā šī savienība kļūs ļoti harmoniska. Šādam pārim ir ļoti viegli pieņemt lēmumus, un viņi reti strīdas.

Jaņ un Jaņ

Šādā gadījumā pārim vienmēr būs iekšēja cīņa par to, kurš ir līderis, jo sagājuši kopā divi spēcīgi un temperamentīgi raksturi. Savienība parasti ir kaislīga, taču tajā ir daudz strīdu un konfliktu. Agrāk vai vēlāk kāds no viņiem gūs virsroku vai arī pārmaiņus turēs varu savās rokās. Šādas attiecības ir pastāvīga cīņa, kas padara tās pie­sātinātas un intere­santas, taču sarežģī pieslīpēšanos vienam pie otra. Šādam pārim ļoti ieteicams sa­dalīt ietekmes sfēras, un katrs konkrēts jau­tājums jārisina tam, kurš tajā ir vairāk kompetents.

Iņ un Iņ

Kopā sagājuši divi pasīvie principi. Šeit konflikti rodas daudz retāk, taču pārim ir sarežģīti un grūti pieņemt risinājumu. Viņi pastāvīgi cenšas piekāpties viens otram, kā re­zultātā ilgi šaubās, jo baidās izrādīt iniciatīvu. Savas bezdarbības dēļ var palaist garām ļoti daudz iespēju, tāpēc arī šim pārim ir ieteicams sadalīt pie­nākumus, lai katrs iemācās pie­ņemt lē­mumus un atbildēt par to jomu, kas viņam ir tuvāka.

2 komentāri

TOP komentāri

 • jes
  0

  jes

  Pilnīgi taisnība !

  17.12.2016 07:23

 • eddy boy
  0

  eddy boy

  Fufels in un yan ir laba un slikta starp gaiso un tumso tas ir tavas dveseles stavoklis .. kauns ka esmu latvietis .. no sakumu iemacaties patiesibu teikt .

  26.07.2015 08:43

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Vasara nozīmē sauli, karstumu, košus tērpus un aizvien mazāk un mazāk laika, lai pagūtu parūpēties par to, lai šajā laikā mūsu izskats būtu tiešām veselīgs un pievilcīgs. Tā ir tiesa – vasarā mūsu āda saskaras ar ļoti daudziem izaicinājumiem: karsto sauli, sāļo jūras ūdeni un pilsētas piesārņojumu, tāpēc rūpes par ādu vasaras sezonā ir visnotaļ būtiskas.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas