Horoskops. Lauvas saderība mīlestībā ar Dvīņiem – 90% . Ar Vērsi – 100%. Uzzini savas zodiaka zīmes saderību ar partneri

0 komentāri

2. Lauva un Vērsis

2/4

Lauva un Auns

FOTO: PROLars Lejring, Flickr.cpm

FOTO: PROLars Lejring, Flickr.cpm

Vīrietis – Auns, sieviete – Lauva

Attiecību tips: spilgtas un kaislīgas
Saderība mīlestībā: 100%
Saderība laulībā: 80%
Šajā spilgtajā savienībā visa kā ir pārpārēm – gan mīlestības, gan kaisles, gan emociju, gan ambīciju. Paralēli līdzīgajiem uzskatiem un dzīves mērķiem, šo savienību stiprina ļoti laba seksuālā saderība. Kaisle, kas valda starp viņiem, tikai pieaug. Šo pārīti nevar ielikt tradicionālajos laulības dzīves ”rāmjos’. Vīrietim Aunam un sievietei Lauvai dzīvē ir svarīga karjera, līdera pozīcijas un atzinība. Turklāt ne tikai darbā, bet arī ģimenē. Galvenais, lai ”ambīciju karš” ģimenē nebūtu pārāk nopietns, ar savu humora devu un nepāraugtu abu laulāto patiesā konfrontācijā. Viss pārējais viņiem ir dots, lai nodzīvotu kopā laimīgi, vētraini un koši.

Vīrietis – Lauva, sieviete – Auns

Attiecību tips: augt līdz debesīm
Saderība mīlestībā: 100%
Saderība laulībā: 90%
Lai arī lepnā sieviete – Auns nebūt nedomā visu darīt pēc vīrieša – Lauvas prāta, tomēr laulības dzīvē ir gatava, tiesa – nelabprāt, atdot līdera pozīciju vīrietim – Lauvai. Tādēļ, ka vīrietis – Lauva pilnībā atbilst viņas ideālam, kādam jābūt stipram un spēcīgam vīrietim. Neņemot vērā, ka ”ambīciju karš ”arī šajā savienībā ir diezgan liels, sieviete – Auns un vīrietis – Lauva ir piemēroti viens otram.

2. Lauva un Vērsis

2/4
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas