FOTO: valsts pirmā lēdija – sievietes paraugs

0 komentāri
FOTO: valsts pirmā lēdija – sievietes paraugs

8. jūlijā risināsies jaunievēlētā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa inaugurācijas ceremonija. Blakus Vējoņa kungam stāvēs arī viņa kundze – Iveta Vējone –, kuru oficiāli varēs dēvēt par valsts pirmo lēdiju. Nav viegls uzdevums sevi uzturēt vislabākajā kārtībā, ievērojot etiķeti un protokolu. Kādas ir pasaulē zināmākās pirmās lēdijas uzzināsi šajā galerijā!

Kopš Latvijas Valsts neatkarības atjaunošanas Rīgas pils saimnieku kundzes pavisam bijušas trīs – Aina Ulmane, Lilita Zatlere un Dace Seisuma. Tagad šī loma būs jāpilda jaunā prezidenta Raimonda Vējoņa kundzei Ivetai Vējonei. Kā atzīst Irma Kalniņa: “Mēs – Latvijas iedzīvotāji – prezidenta kundzes lomā varam sagaidīt sievieti, kura ir izglītota, kura ir lietas kursā ne tikai par pašmāju, bet arī par ārvalstu politiskajām norisēm. Iveta Vējone, ņemot vērā vīra līdzšinējo darbību, nepavisam nav iesācēja lietišķās etiķetes jomā, tādēļ nav vērtējama gluži kā jaunpienācēja no malas.” Interviju ar valsts pirmo lēdiju noskaties šeit!

Foto: pirmās lēdijas pasaulē

Foto: bijusī Latvijas pirmā lēdija Lilita Zatlere

Foto: Andra Bērziņa kundze Dace Seisuma

Foto: Latvijas pirmā lēdija Iveta Vējone

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas