FOTO: vai šova Saimnieks meklē sievu līgaviņu garderobes dažādība ietekmēja saimnieku izvēli

5 komentāri

Mīlestībā un karā visi līdzekļi ir labi, tādēļ arī šovā Saimnieks meklē sievu vairākas līgaviņas nolēmušas konkurentes sagraut ar savu drēbju daudzumu un dažādību. Cik ļoti šie ieroči bija efektīvi, lai panāktu vēlamo rezultātu, Skaties.lv/Sievietei jautāja šova producentei Sandijai Miezītei.

Sandija uzskata, ka salīdzinoši ar iepriekšējo šova sezonu, līgaviņas šogad bija vairāk domājušas par pucēšanos un dažādām stila odziņām, lai atstātu iespaidu ne tikai uz saviem izredzētajiem, bet arī uz televīzijas skatītājiem. Tiesa, biežāk gan esot šķitis, ka saimnieki pat nepamana, ka dāmas uz katru ēdienreizi ierodas citā tērpā.
Visvairāk par savu garderobi noteikti bija domājusi Ģirta sievas kandidāte Gunda. Viņai bija vislielākais koferis. Turklāt tajā lauku darbiem piemērotu drēbju tikpat kā nebija. Tiesa, Ģirta uzmanību piesaistīja Gundas garderobes dažādība, un viņš atzina, ka jaunās dāmas ģērbšanās stils nevar vīrieti atstāt vienaldzīgu. Iespējams, stils bija viens no faktoriem, kas nostrādāja Gundai par labu, lai Ģirta izvēle kristu tieši uz viņu.
Arī Alfrida lēdiju trijotne ļoti rūpīgi bija pārdomājušas savu kofera saturu. Alfrids par savām sievas kandidātēm ir sacījis, ka ir pārliecinājies – ja sieviete pēc 40 gadu vecuma par sevi rūpējās un uztur formā, tad reizēm pat izskatās labāk nekā pavisam jaunas meitenes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO. Ielūkojies šova līgaviņu garderobēs – iespaidīgi!

5 komentāri

TOP komentāri

 • Patīk
  +9

  Patīk

  Savu reputāciju galīgi sabojāja tas velnēns un ļoti izteikti smalka aprēķinātāja, žēl Ģirtu.

  28.10.2015 13:23

 • Salamandra
  +2

  Salamandra

  Man ar viņa žēl, jo skatoties varēja redzēt, cik ļoti viņam tā čūska Gunda bij iepatikusies, bet tā tik auksta un neizlēmīga....Viņš tomēr bij pelnījis labāku attieksmi! Puisis galants, simpātiskas un gudrs! :))

  29.10.2015 13:05

 • Hmm
  0

  Hmm

  Nu tajā pašā brīdī ar tam Ģirtam zib acis uz jaunajām vien ;) Abi labi

  07.11.2015 19:21

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas