FOTO: meitenes seriālā vēlas skūpstīties ar Lauri Reinku un tēlot Māra jauno draudzeni

1 komentārs

Portāla Skaties.lv redakcija un seriāla Viņas melo labāk veidotāji ir patīkami pārsteigti par milzīgo atsaucību konkursā, kurā meklējam aktrisi seriāla nākamās sezonas filmēšanai. Skaties.lv/ Sievietei ir apkopojusi, mūsuprāt, interesantākās motivācijas, kuras kandidātes ir pievienojušas savām fotogrāfijām.

Visbūtiskākā iezīme: lielākā daļa no konkursa dalībniecēm vēlas tēlot negatīvos tēlus – visbiežāk minētie iespējamā tēla raksturojumi – “maita” un “čūska”. Protams, daudzas potenciālās seriāla aktrises nevēlas konkrētu lomu, bet gan vienkārši izmēģināt savus spēkus iemīļotajā seriālā. Interesanti, ka ir kandidātes, kuras seriālu neskatās un nav redzējušas, taču atzīst, ka iespēja filmēties skan ļoti vilinoši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēl ļoti būtisks fakts: vairākas dāmas pavisam noteikti vēlas tēlot lomas, kuras ceturto sezonu jau atveido konkrētas aktrises. Vispopulārākā neapšaubāmi ir Marta. Pēc tam Jolanta, Kristīne un Marija. Tieši tāpat kāroto lomu “topā” ir Māra draudzene, taču viennozīmīgi vispopulārākie aktieri šajā seriālā ir Lauri, jo ir konkrēti “pieprasījumi” tēlot kopā gan ar Lauri Dzelzīti, gan Lauri Subatnieku, gan Lauri Reiniku!

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • fjhgj
    0

    fjhgj

    Simona, kas pēdējā bildē, drusku neizblamēja sevi ar izteikumu, ka viņai patīk vērpt intrigas?! :D

    19.05.2016 12:27

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas