Emocionāls stāsts. Tēti, es gribu nopirkt stundu tava laika!

0 komentāri

Emocionāls stāsts, kas liek aizdomāties par dzīves vērtībām. Par mazo zēnu, viņa tēvu un laiku, kas ir tik svarīgs, lai pavadītu to kopā…

Vīrietis atnāca piekusis mājās no darba. Viņa piecgadīgais dēlēns jau stāv pie durvīm un viņu sagaida ar jautājumu: “Tēti, drīkstu tev ko jautāt? Tad, kad tu esi darbā un strādā, cik tu saņem naudiņu par vienu stundu?”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tā nav tava daļa! Kāpēc tu tik stulbas lietas man jautā?”

“Es vienkārši gribu zināt – cik tu saņem vienas stundas laikā? Lūdzu, tēti!” lūdzās mazais puika.

“Nu, ja tev tik ļoti vajag zināt… Es saņemu 10 eiro stundā.”

“Ouuu…,” nopūtās mazais puika un nokāra galvu. Tad viņš paskatās uz tēti un saka: “Vai es varētu no tevis aizņemties 5 eiro?”

“Vai tas bija vienīgais iemesls, kāpēc tu jautāji, cik es nopelnu? Tikai tāpēc tu jautāji, lai atkal varētu sev nopirkt kaut kādu nevajadzīgu spēļmantiņu? Ej uz savu istabu un, lūdzu, pārdomā, vai tas nav ļoti egoistiski no tavas puses man kaut ko tādu jautāt. Es strādāju katru dienu ļoti smagi un ilgi…, un man nav laika tādām stulbām bērnu spēlītēm.” Puika gāja klusi uz savu istabu un aizvēra lēnām savas istabas durvis. Vīrietis apsēdās pie televizora un vēl arvien dusmojās pa dēla egoistisko attieksmi. Pēc stundas viņš nomierinājās un iegāja pie dēla istabā.

“Vai tu jau guli?”

“Nē, tēti, esmu vēl augšā!”

“Es pārdomāju,” teica tētis, “man bija gara un smaga diena, un es pārāk netaisnīgi reaģēju uz tavu jautājumu… Šeit ir tavi 5 eiro, ko tu man lūdzi.” Dēlēns nolēca no gultas un priekā sauca: “Paldies, tēti!” Tad viņš no gultas apakšas izvilka vecu kartona kasti, kurā jau bija dažas monētas. Kad tētis redzēja, ka dēlam jau ir kaut kāda naudiņa, viņš atkal sāka dusmoties: “Kāpēc tu man lūdzi naudu, ja tev pašam ir pietiekami?”

“Tāpēc, ka man nebija pietiekami daudz. Bet tagad man ir pietiekami… Tēti! Man tagad ir tieši desmit eiro. Vai es varētu nopirkt stundu tava laika?”

Foto: tēvu un dēlu mīlestība

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas