Apģērbu un aksesuāru paradīze sievietēm Mārtiņdienas tirdziņā

0 komentāri

Sestdien, 7. novembrī Kalnciema kvartālā risinājās Mārtiņdienas ieskaņas tirgus, kur ikviens varēja iegādāties latviešu darinātus labumus.

Tirdziņā varēja nobaudīt Mārtiņdienas svētku zosi vai pīli, bet līdzņemšanai – svaigu gaļu gatavošanai mājās, desas, kūpinājumi, dažādas ogu un ābolu plātsmaizes, kūkas un tortes, malkas krāsnī cepta maize un citus lauku gardumus Mārtiņdienas galdam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gada patriotiskāko mēnesi novembri sagaidot, amatnieki bija parūpējušies par latvju rakstu un sarkanbaltsarkano nozīmīšu popularizēšanu tirdziņā, piedāvājot dažādas rotas, piespraudes un apģērbus patriotiskās noskaņās.

No plkst.11 līdz 15 Vīnu veikala zālē bērni varēja darboties “Mārtiņdienas radošajā darbnīcā”, kur gatavoja Mārtiņbērnu maskas iešanai budēļos, jo budēļos iešanas laiks sākas Mārtiņos un ilgst līdz pat Meteņiem.

Tomēr tieši sieviešu acīm lielākā uzmanība tika pievērsta mūsu pašu darinātajām rotiņām, cepurēm, šallēm un cimdiņiem. Neizpalikt arī bez latviešu ražotāju bērnu apģērba, kas uzrunāja ikvienas garāmgājējas sirdi.

Foto: prieks sieviešu acīm

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas