Aktrises Agneses Zeltiņas septiņas labās lietas septiņās dienās

0 komentāri

Skaties.lv/Sievietei turpina rubriku ”Septiņas labas lietas septiņās dienās”, kurā aicināsim sabiedrībā pazīstamas dāmas vienu nedēļu katru dienu pierakstīt vienu labu lietu, ko laimējies piedzīvot. Psihologi parasti iesaka, ja pašai šķiet, ka ”iestājusies melnā svītra”, dienas beigās ir jāpieraksta uz lapas viss labais, kas pa dienu noticis – pat vismazākās, visikdienišķākās lietas. Tad tūlīt kļūst skaidrs, ka dzīvē patiesībā ir daudz prieka un daudz ”mazu laimīšu”. Šonedēļ Skaties.l/Sievietei uzrunāja aktrisi Agnesi Zeltiņu

Pagājušajā piektdienā, kad Agnese piekrita piedalīties nelielajā eksperimentā, viņas atbilde bija, ka šāds piedāvājums nāk tieši laikā. Aktrise gatavojās uz kādu brīdi doties prom no Latvijas, bet vēlāk uzzinājām, ka brauciens atcēlies. Taču savas septiņas lietas Agnese ”sakrāja” mājās.

Piektdiena

Līdzcietība no svešinieka.

Sestdiena

Drauga atbalsts bez vārdiem.

Svētdiena

Negaidīti uzdāvināta loma.

Pirmdiena

Silta zāļu tēja.

Otrdiena

Jaunas rotas ideja.

FOTO. Agneses Zeltiņas rotas

Trešdiena

Eņģeļa pieskāriens.

Ceturtdiena

Saule, kas sasilda seju.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas