Aktieris Andris Bulis: Vīrieši ir lielāki egoisti

2 komentāri

Norvēģijas Zinātņu un tehnoloģiju universitāte veikusi pētījumu par partneru neuzticību un secinājusi, ka sievietēm vairāk rūp nevis vīriešu fiziskā neuzticība, bet tas, ka viņas vīrietis varētu iemīlēties citā. Vīriešiem ir otrādi. Stiprajam dzimumam lielākas sirdssāpes izraisīs mīļotās fiziskā neuzticība.

Psihoterapeite Dace Rolava skaidro, ka vīrieša seksualitāte ir “iekārtota” tā, ka viņš seksa brīdī ir aktīvs, emociju pilns un atbrīvojas – vīrietim seksuālais piedzīvojums nozīmē “šeit un tagad”. Savukārt sieviete sānsolim nobriest un plāno to daudz apzinīgāk. Tad, kad seksuālais piedzīvojums beidzas, sieviete vēl ilgi dzīvo šajās atmiņās, sajūtās un emocijās. No tā, kas piedzīvots, “taurentiņi vēderā” var vēl būt divas trīs dienas. Viņai “pēcpiedzīvojums” ir spēcīgāks nekā vīrietim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto:


Attiecību speciāliste Ieva Adamss piekrīt norvēģu zinātnieku pētījumam, ka sieviete vieglāk samierināsies, ja vīrietis spers gadījuma sānsoli, bet vairāk pārdzīvos, ja iemīlēsies kādā citā.
Pētījumā secinātajam, ka vīrieši sāpīgāk pārdzīvo sievietes fizisko neuzticību, piekrīt dāmu mīlulis, seriāla Viņas melo labāk zvaigzne, aktieris Andris Bulis, jo uzskata, ka vīrieši ir lielāki egoisti nekā sievietes. Seriāla UgunsGrēks aktierim Ģirtam Ķesterim ir bībeliskā pārliecība: ”Nevienam neļaušu no savas akas dzert!” Ja kāds cits ienāk “vīrieša teritorijā”, tas viņu ievaino, un viņš kļūs vājāks.

Skaties video:

2 komentāri

TOP komentāri

 • Kartupelis ar mugurkaulu
  +1

  Kartupelis ar mugurkaulu

  Latviešu tautas nodevējam Bulim VISPĀR nav vairs tiesību Latvijā izteikt savu viedokli!!!

  26.10.2015 16:13

 • Guna
  0

  Guna

  2-3 dienas? Tikai? Mēneši,visu mūžu atceras,ja ir bijis tā vèrts.

  26.10.2015 13:53

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas