Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Sieviešu stūrītis

Uz tirgu ar savu burciņu! Sabīne atklāti par pirmo mēnesi ”bez iepirkšanās”

Uz tirgu ar savu burciņu! Sabīne atklāti par pirmo mēnesi “bez iepirkšanās” 9

Janvāra pirmajās dienās vietējo sabiedrību saviļņoja uzņēmējas un blogeres Sabīnes apņemšanās iepirkties mazāk jeb 365 centieni dzīvot videi draudzīgāk, saglabājot dzīves kvalitāti, jeb trijos vārdos – ”gads bez iepirkšanās”. Nu, kad mēnesis aiz muguras, sarunā ar portālu Skaties.lv Sabīne akcentē, ka patiesībā cilvēkam pietiek ar mazumiņu, un atklāj, kas pašai bijis pagaidām lielākais izaicinājums.

Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!

Uzzini savas mīlestības laika ziņas!

Uzzini savas mīlestības laika ziņas!

Ir klāt Valentīna diena, un nešpetnais Amors atkal šaudīsies ar savām mīlas bultām. Gan jau viņam ir plāns arī attiecībā uz tevi, taču to zina tikai viņš. Taču portāls Skaties.lv piedāvā tev uzzināt savu mīlestības laika prognozi Valentīna dienai!

Latvieši ir daudz draiskāki, nekā tu domā! Noskaidrotas iecienītākās intīmpreces mūsu nācijas vidū

Latvieši ir daudz draiskāki, nekā tu domā! Noskaidrotas iecienītākās intīmpreces mūsu nācijas vidū

Viens no pēdējo gadu kultiem ir filmas “Greja piecdesmit nokrāsas” iznākšana kinoteātros. Filma ir ļoti erotiska un atklāj pilnīgi citu pasauli. Portāls Skaties.lv vēlējās noskaidrot, vai, pateicoties tam, ka pēdējos gadus arvien vairāk tiek runāts par seksu un tā nozīmi attiecībās, latvieši palikuši atvērtāki un ir gatavi izmantot papildlīdzekļus lielākai baudai?