Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Sieviešu stūrītis

Lolita Neimane par olu diētu: Četrās nedēļās -20 kg ir slimi

Lolita Neimane par olu diētu: Četrās nedēļās -20 kg ir slimi

Tuvojoties pludmales sezonai, ikviens no mums tiešā vai netiešā veidā sāk pārskatīt savu ēdienkarti un domāt par ikdienas uzturu. Viena no šā pavasara trendīgākajām diētām ir tā saucamā olu diēta, kura sola četru nedēļu laikā samazināt svaru līdz pat 20 kg, ja iepriekšējais svars bijis pāri 100 kg. Kas ir šī maģiskā diēta un vai tiešām rezultāti var būt tik skaisti, cik izklausās?

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Kad savā mazajā virtuvītē vari sajusties kā izsmalcinātajā Parīzē – gatavojam makarūnus ar Lindu Rutuli

Kad savā mazajā virtuvītē vari sajusties kā izsmalcinātajā Parīzē - gatavojam makarūnus ar Lindu Rutuli

Man allaž licies, ka visgaršīgākie makarūni noteikti ir baudāmi kādā mīlīgā franču kafejnīcā Parīzes centrā ar skatu uz Eifeļa torni, jo, kā zināms, tieši Francija ir makarūnu jeb mandeļu bezē cepumu mājvieta. Lai arī par Franciju es vēl tikai sapņoju, savā mazajā virtuvītē sajutos gluži kā Parīzē, jo ar talantīgās fotogrāfes un, kā izrādās, arī lieliskas garšu meistares Lindas Rutules palīdzību mēs pagatavojām visgaršīgākos makarūnus pasaulē. Un es tiešām nemānos!

Mēs vairs nelietosim miskasti! Latviešu ģimene uzsāk apņemšanos, ko citi dēvē par “psihu”

Mēs vairs nelietosim miskasti! Latviešu ģimene uzsāk apņemšanos, ko citi dēvē par "psihu" 44

”Mēs šobrīd dzīvojam diezgan negausīgi. Ja mēs tā turpināsim, Zeme mūs vienkārši nokratīs nost,” intervijā portālam Skaties.lv pauž uzņēmēja un bloga ”Seek the simple” jeb ”Meklēt vienkāršo” autore Laura Arnicāne. Pirms pusotra mēneša viņa kopā ar vīru atvēzējusies kam, pēc ģimenes vārdiem, “pilnīgi psiham”. Tagad sieviete apņēmusies jauno lietu patērēšanas modeli popularizēt Latvijā.

EKSKLUZĪVI: šarmantā TV6 februāra meitene Simona intervē moto frīstaila meistaru Mārtiņu Aleksandroviču

EKSKLUZĪVI: šarmantā TV6 februāra meitene Simona intervē moto frīstaila meistaru Mārtiņu Aleksandroviču

Vai esi kādreiz domājis, cik fantastiski būtu aprunāties ar kādu sabiedrībā zināmu personību vai vienkārši interesantu cilvēku? Februāra izskaņā TV6 mēneša meitenei Simonai Andersonei tika dota tā lieliskā iespēja izveidot savu pirmo interviju. Simpātiskā februāra meitene uz interviju aicināja moto frīstaila meistaru Mārtiņu Aleksandroviču. Lūk, intervija!

5 padomi, kā izaudzināt laimīgu pusaudzi: atbild “Talantu fabrikas” Vanilla jeb Marta Kukarane

5 padomi, kā izaudzināt laimīgu pusaudzi: atbild "Talantu fabrikas" Vanilla jeb Marta Kukarane

”Katru vecāku lielākā vēlēšanās ir nodrošināt saviem bērniem laimīgu bērnību un pusaudža gadus. Taču šis uzdevums nemaz nav tik vienkāršs, ņemot vērā, ka tieši tīņu vecums mēdz būt vissarežģītākais attiecībās ar vecākiem. Tāpēc vecākiem ir svarīgi izveidot veselīgas un uzticības pilnas attiecības ar savu pusaudzi,” pieredzē dalās Marta Kukarane, dzīvesstila blogere un mamma pusaudzim.

Redzēt, kā vecāki nedēļas laikā noveco par 10 gadiem: Aija Andrejeva atklāti par traģēdiju ģimenē

Redzēt, kā vecāki nedēļas laikā noveco par 10 gadiem: Aija Andrejeva atklāti par traģēdiju ģimenē 4

LNT raidījuma “Profesija mamma” jaunākajā raidījumā ļoti smaga tēma – bezvēsts pazudušie cilvēki. Katru dienu Latvijā pazūd vismaz divi cilvēki. Pagājušajā gadā pazudušo skaits bija sasniedzis 900 – liela daļa no tiem pusaudži un bērni. Ir tie, kas atrodas paši, citus atrod, bet ir tie, kuri neatgriežas nekad. Kā jūtas ģimenes un ko par to saka glābēji?