Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Sieviešu stūrītis

Ko iesākt ar olām? Lieldienu vistiņas ņiprās Monikas gaumē

Ko iesākt ar olām? Lieldienu vistiņas ņiprās Monikas gaumē 1

Lai arī TV6 aprīļa meitenei Monikai Marijai Messingai ikdienā pastāvīgi nodoties gatavošanai sanācis tikai pēdējos divus gadus, virtuvē viņa rosās labprāt. Pēc portāla Skaties.lv aicinājuma skaistule dalās ar kādu pavisam vienkāršu, bet efektīgu Lieldienu recepti.

Krāsojam olas! Tradicionālas un modernas receptes žilbinošam raibumam

Krāsojam olas! Tradicionālas un modernas receptes žilbinošam raibumam

Seniem latviešiem Lieldienu ola simbolizē sauli. ”Oliņa ir gan lietojama lieta, gan reizē arī kā simbols, līdz ar to, ja ir zināms, ko vēlamies pateikt, olu pasniedzot dāvanā, jādomā, ko likt virsū. Un pašam arī ir patīkamām skatīties, ja uz galda ir skaistas olas,” portāla Skaties.lv akcentē tradīciju zinātāja Māra Kuplā.

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Kā garajās Lieldienu brīvdienās neuzbaroties? Seko tvirtās Simonas plānam!

Kā garajās Lieldienu brīvdienās neuzbaroties? Seko tvirtās Simonas plānam!

Simona Andersone, kuru daudzi iepazina, pateicoties TV6 mēneša meitenes projektam, šobrīd mācās Sporta Aģentūrā par fitnesa treneri. Fitness un sports ir Simonas sirdslieta kopš bērnības, bet jaunības maksimālismā pēc vidusskolas viņai šķita svarīgāk iegūt bakalauru mārketingā, kļūt par ofisa dāmu un paceļot pa pasauli. Tagad, kad Simonai ir 28 gadi, viņa ir sapratusi, ka tomēr bērnības sapnis nav nekur pazudis un skaistā meitene noteikti grib saistīt savu dzīvi ar sportu vairāk nekā tikai hobija līmenī.

Iepazīsti jauno TV zvaigzni ar fotogrāfes ķērienu! Valšķīgā Monika Marija

Iepazīsti jauno TV zvaigzni ar fotogrāfes ķērienu! Valšķīgā Monika Marija 5

Par TV6 aprīļa meiteni pasludinātajai topošajai TV producentei Monikai Marijai Messingai sirdslieta ir drifts, jāšanas sports, dziedāšana un fotografēšana, ar ko ņiprā jauniete nodarbojas jau 10 gadus. Par savu trakāko fotosesiju un to, kādas ir Latvijas sievietes fotokameras priekšā, 21 gadu vecā jauniete atklāj sirsnīgā sarunā portālam Skaties.lv.

Baiba Kranāte: Emocijas jāizprot iekšēji un jālieto apzināti

Baiba Kranāte: Emocijas jāizprot iekšēji un jālieto apzināti

Ikviens vēlas justies labi, taču tikpat svarīgi ir nenoliegt arī savas negatīvās emocijas. Kā pieņemt negatīvas emocijas un atbrīvoties no tām, skaidro ”Euroaptiekas” veselīga dzīvesveida kustības ”Tavs lielais izaicinājums” vēstnese, jogas un ķermeņa orientēto prakšu pasniedzēja Baiba Kranāte.

Viņš ir pabeidzis “ekonomistus”, pirms sacensībām baidās un ēd suši. EKSKLUZĪVA intervija ar skeletonistu Martinu Dukuru

Viņš ir pabeidzis "ekonomistus", pirms sacensībām baidās un ēd suši. EKSKLUZĪVA intervija ar skeletonistu Martinu Dukuru

Vai esi kādreiz domājis, cik fantastiski būtu aprunāties ar kādu sabiedrībā zināmu personību vai vienkārši interesantu cilvēku? Marta izskaņā TV6 mēneša meitenei Anastasijai Vāgnerei tika dota tā lieliskā iespēja izveidot savu pirmo interviju. Atraktīvā marta meitene uz interviju aicināja pieckārtēju pasaules un astoņkārtēju Eiropas čempionu skeletonā Martinu Dukuru. Lūk, intervija!

Laura Raila skaistumu vairo ar kartupeļu cietes sejas maskām

Laura Raila skaistumu vairo ar kartupeļu cietes sejas maskām 5

Pavasara sākums ir laiks, kad īpašas rūpes jāvelta sejas ādai. Tāpat šajā laikā ikviena no mums vēlas atgūt spirgtumu. Dodoties pretim pavasarim, savu skaistuma un mundruma noslēpumu atklāj dziedātāja un vokālā pedagoģe Laura Raila, kura līdz ar gadalaiku maiņu ir īpaši uzplaukusi.

Dzeram bērzu sulas! Trīs vienkāršas receptes

Dzeram bērzu sulas! Trīs vienkāršas receptes

Marta beigas un aprīļa sākums daudziem saistās arī ar bērzu sulu tecināšanu. Un kā nu ne – šī saldā dzira ir arī ļoti veselīga! Tiem, kuri vēlas paeksperimentēt un raudzēt sulas saviem spēkiem – mums ir pāris idejas, no kurām smeltiem iedvesmu!

Lolita Neimane par olu diētu: Četrās nedēļās -20 kg ir slimi

Lolita Neimane par olu diētu: Četrās nedēļās -20 kg ir slimi

Tuvojoties pludmales sezonai, ikviens no mums tiešā vai netiešā veidā sāk pārskatīt savu ēdienkarti un domāt par ikdienas uzturu. Viena no šā pavasara trendīgākajām diētām ir tā saucamā olu diēta, kura sola četru nedēļu laikā samazināt svaru līdz pat 20 kg, ja iepriekšējais svars bijis pāri 100 kg. Kas ir šī maģiskā diēta un vai tiešām rezultāti var būt tik skaisti, cik izklausās?

Kad savā mazajā virtuvītē vari sajusties kā izsmalcinātajā Parīzē – gatavojam makarūnus ar Lindu Rutuli

Kad savā mazajā virtuvītē vari sajusties kā izsmalcinātajā Parīzē - gatavojam makarūnus ar Lindu Rutuli

Man allaž licies, ka visgaršīgākie makarūni noteikti ir baudāmi kādā mīlīgā franču kafejnīcā Parīzes centrā ar skatu uz Eifeļa torni, jo, kā zināms, tieši Francija ir makarūnu jeb mandeļu bezē cepumu mājvieta. Lai arī par Franciju es vēl tikai sapņoju, savā mazajā virtuvītē sajutos gluži kā Parīzē, jo ar talantīgās fotogrāfes un, kā izrādās, arī lieliskas garšu meistares Lindas Rutules palīdzību mēs pagatavojām visgaršīgākos makarūnus pasaulē. Un es tiešām nemānos!