Robotfilmā Chappie gozējas arī Die Antwoord dalībnieki

0 komentāri

Piektdien, 6. martā, plkst. 19.00 kinoteātra Kino Citadele 11. auditorijā notiks Kinoblogeri piedāvā īpašais seanss gada intriģējošākajai un neprātīgākajai robotfilmai Robots vārdā Čapijs (Chappie), informē Sergejs Timoņins.

Pēc kinolentes District 9 pamatotā sūruma un Elysium neplānotā smaguma talantīgajam jaunajam režisoram Nīlam Blomkempam izbira visas atlikušas skrūvītes, tāpēc ļoti pareizi lokalizētā filma Robots vārdā Čapijs ir traks, ļaunas satīras caurstrāvots, neganti neprātīgs un jaudīgs robotu “rubaks” ar dziesmām, dejām, apšaudēm un sprādzieniem, kādu pasaule vēl nav pieredzējusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jebkurš bērns ienāk pasaulē pilns ar potenciālu, un tāds ir arī Čapijs – apdāvināts, īpašs, īsts brīnums. Kā jebkuru citu bērnu arī Čapiju ietekmē viņam apkārt esošā vide – gan labā, gan sliktā. Taču ir kas tāds, kas atšķir Čapiju no citiem – viņš ir robots. Viņš ir pirmais robots, kurš spēj domāt un just kā cilvēks. Viņa dzīve un stāsts uz visiem laikiem izmainīs to, kā cilvēki uztver robotus un ko par tiem domā…

N. Blomkemps, nolēmis pierādīt, ka nav vienas filmas brīnums, savā jaunākajā projektā pulcējis burtiski sapņu komandu – Čapija lomā redzēsim režisora ”talismanu” Šarlto Kopleju (District 9, Elysium, The A-Team), kuram kompāniju veidos Devs Patels (Slumdog Millionaire), repmetāla grupas Die Antwoord dalībnieki Yo-Landi Visser un Ninja, kā arī Sigurnija Vīvere (Alien) un Kinoblogeru draugs Hjū Džekmens (The Wolverine).

Biļetes pieejamas Kino Citadele mājaslapā forumcinemas.lv/Websales/Show/213719/.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas