Roberto Kavalli iedvesmojas no Ķīnas kultūras

0 komentāri
Roberto Kavalli iedvesmojas no Ķīnas kultūras
Foto: EPA/ LETA

Tev noteikti jāizlasa

Turpinoties Milānas modes nedēļai, jaunāko kolekciju izrādījis itāliešu modes metrs Roberto Kavalli. Šoreiz dizainers sev raksturīgos dzīvnieku rakstus kolekcijā apvienojis ar senās Ķīnas kultūrai piederīgiem elementiem.

Itāliešu modes mākslinieks Roberto Kavalli savos 74 gados joprojām aktīvi strādā. Jaunākajai kolekcijai mākslinieks iedvesmu guvis senās Ķīnas kultūrā.

Kavalli atzīst, ka viņš mīl Ķīnas dizainu, taču šīs valsts senā kultūra ir tikai jaunās kolekcijas sākuma punkts. Lai radītu globālu un modernu kolekciju izmantota itāliešu drēbnieku meistarība un Kavalli zīmolam raksturīgās dzīvnieku rakstu apdrukas, kas, viņaprāt, piešķirot modeļiem jautrību.

Kavalli nākamajai rudens – ziemas sezonai piedāvā vai nu super mini, vai maxi svārkus. Vakarkleitas – brīvi krītošas ar izsmalcinātu un atkailinātu vidukļa līniju. Tie tiek vilkti zem gariem un apjomīgiem mēteļiem. Tērpu apdarē bieži izmantotas bārkstis. Izvēlētie apavi – puszābaki – gan melni, gan ar dzīvnieku apdruku.

Kavalli vārds vienmēr ticis uztverts kā sinonīms glamūram un brīvībai. Starp viņa iecienītākajiem materiāliem ir āda, džinss, zīds un spalvas.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas