Roberto Kavalli iedvesmojas no Ķīnas kultūras

0 komentāri

Turpinoties Milānas modes nedēļai, jaunāko kolekciju izrādījis itāliešu modes metrs Roberto Kavalli. Šoreiz dizainers sev raksturīgos dzīvnieku rakstus kolekcijā apvienojis ar senās Ķīnas kultūrai piederīgiem elementiem.

Itāliešu modes mākslinieks Roberto Kavalli savos 74 gados joprojām aktīvi strādā. Jaunākajai kolekcijai mākslinieks iedvesmu guvis senās Ķīnas kultūrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kavalli atzīst, ka viņš mīl Ķīnas dizainu, taču šīs valsts senā kultūra ir tikai jaunās kolekcijas sākuma punkts. Lai radītu globālu un modernu kolekciju izmantota itāliešu drēbnieku meistarība un Kavalli zīmolam raksturīgās dzīvnieku rakstu apdrukas, kas, viņaprāt, piešķirot modeļiem jautrību.

Kavalli nākamajai rudens – ziemas sezonai piedāvā vai nu super mini, vai maxi svārkus. Vakarkleitas – brīvi krītošas ar izsmalcinātu un atkailinātu vidukļa līniju. Tie tiek vilkti zem gariem un apjomīgiem mēteļiem. Tērpu apdarē bieži izmantotas bārkstis. Izvēlētie apavi – puszābaki – gan melni, gan ar dzīvnieku apdruku.

Kavalli vārds vienmēr ticis uztverts kā sinonīms glamūram un brīvībai. Starp viņa iecienītākajiem materiāliem ir āda, džinss, zīds un spalvas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas