Rīgas krāmu tirdziņu sezona sāksies Spīķeru kvartālā

0 komentāri

11. aprīlī Spīķeru kvartālā jauno sezonu uzsāks apmeklētāju iecienītais brīvdabas krāmu tirdziņš Riga Flea Market, piedāvājot pircējiem iegādāties oriģinālas, krāšņas un vērtīgas lietas ar stāstu.

Arī šogad krāmu tirdziņos būs iespējams iegādāties preces visdažādākajām vajadzībām un mērķiem. Tirdziņa piedāvājumā būs gan antīkas mēbeles, gan mājas interjera priekšmeti, tāpat arī vinila plates, nozīmītes, porcelāna figūriņas, trauki, grāmatas, aksesuāri, krāšņumlietas, apģērbi un citas pārsteidzošas lietas, stāsta tirdziņa rīkotāji.

Tirdziņa mērķis ir attīstīt un iedzīvināt labākās Eiropas pilsētu brīvdabas krāmu tirdziņu tradīcijas Rīgas centrā, kad par andelmani var kļūt ikviens, kam ir kas īpašs un vērtīgs krājumā, ko nodot citam saimniekošanā. Savukārt pircēji šādos tirdziņos var atrast neiedomājamākās un oriģinālākās lietas ar stāstu un, iegādājoties tās, dot tām otro elpu.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

”Pagājušais gads tirdziņiem bija kā testa, izpētes versija, kad centāmies saprast, vai šāds tirdziņš Rīgai ir nepieciešams, vai būs pietiekami daudz tirgotāji ar kvalitatīvu un interesantu piedāvājumu un, protams, vai būs pietiekami liela pircēju interese. Jāteic, ka uz visiem šiem jautājumiem atbilde ir pozitīva, turklāt šogad jūtam, ka tirdziņš aug un attīstās, veidojas par zīmolu, kas sāk runāt pasts par sevi un tas priecē. Ceram, ka šīs sezonas tirdziņi būs interesantiem, noderīgiem un košiem atradumiem bagāti,” teic biedrības Rīgas Spīķeri valdes priekšsēdētāja Elīna Stelcere.

Tirdziņa apmeklētāji laipni gaidīti no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00. Tirdziņš norisināsies mājīgajā Spīķeru kvartāla laukumā. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Nākamie tirdziņi Spīķeros norisināsies 9. maijā, 13. jūnijā, 11. jūlijā, 8. augustā un 12. septembrī, un interesenti, kam ir kas tirgojams padomā, uz tiem var pieteikties jau tagad. Papildu informācija par pieteikšanos dalībai spikeri.lv.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas