”Rīgas kauss burāšanā” – jau šajā nedēļas nogalē

0 komentāri

Rīgas pilsētas svētku ietvaros no 15. līdz 17. augustam Daugavas ūdeņos pretī Rīgas pasažieru ostai norisināsies trīskāršas sacensības burāšanā: Rīgas kauss burāšanā, Euro Micro 2014 un Latvijas čempionāts Mikro klasē.

Visas trīs dienas skatītājiem sacensību distance būs pārredzama gan no Vanšu tilta, gan no Ķīpsalas, bet īpaši interesentus aicinām paviesoties restorānā Sunset, Andrejostas ielā 4 (Andrejsalas krastmalas promenādes stūris, kas ir vistuvāk Daugavas upei no Andrejostas puses). Bērniem šajā vietā būs ierīkota piepūšamo atrakciju pilsētiņa.

Jau šobrīd pirms oficiālās dalībnieku reģistrācijas ir pieteikušās 20 komandas, zināms arī, ka uz Latviju pošas sportisti no Krievijas un Polijas. Organizatoru mērķis ir maksimāli piepildīt Daugavu ar burām un padarīt šo pasākumu par brīnišķīgu piedzīvojumu gan skatītājiem, gan dalībniekiem.

15. un 16. augusta vakaros no pulksten 19 turpat restorānā Sunset notiks arī atvērts dalībnieku un viesu saviesīgs pasākums, kurā aicināti piedalīties visi interesenti. Uzvarētājus kopā sumināsim 17. augustā ap pulksten 17.

Rīgas kauss burāšanā

Rīgas kauss burāšanā

Rīgas kauss burāšanā

Rīgas kauss burāšanā

Rīgas kauss burāšanā

Rīgas kauss burāšanā

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas