Rīgā notiks Eirovīzijas 60 gadu jubilejai veltīts koncerts

0 komentāri

Eirovīzijas fani un mūziķi 10. aprīlī koncertzālē Palladium ar koncertu Eurovision PreParty Riga svinēs dziesmu konkursa 60 gadu jubileju.

Kā informē Eirovīzijas fanu kluba Latvijā prezidents Miroslavs Kodis, koncertā Palladium šā gada Eirovīzijas dziesmas prezentēs dalībnieki no Latvijas, Gruzijas, Baltkrievijas, Šveices un citām valstīm. Tajā piedalīsies arī vairāki īpašie viesi – 2009. gada uzvarētājs Aleksandrs Ribaks, 2011. gada uzvarētājs Eldars Gasimovs, 2002. gada uzvarētāja Marija Naumova, ka arī 2013. gada trešās vietas ieguvēja Zlata Ogņeviča.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Latvijas publikai būs unikāla iespēja pirmajiem “dzīvajā” dzirdēt dziesmas, kuras maijā Vīnē cīnīsies par uzvaru Eirovīzijā,” norāda M. Kodis.

Viens no populārākajiem Eirovīzijas uzvarētājiem Aleksandrs Ribaks Rīgā izpildīs savu hitu Fairytale. ”Mēs visi atceramies jauku puisi no Norvēģijas, kurš 2009. gada Eirovīzijas konkursa Maskavā saviļņojis ne vienu vien meiteni!” teic M. Kodis.

2011. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētājs Eldars Gasimovs izpildīs savu dziesmu Running Scared, kas, izpildīta duetā ar Nigaru Džamalu, atnesa Azerbaidžānai pirmo un pagaidām vienīgo uzvaru Eirovīzijā.

Pirmo un pagaidām vienīgo uzvaru Eirovīzijas konkursā Latvijai 2002. gadā atnesa dziedātāja Marija Naumova. Koncertā Palladium viņa dziesmu I Wanna izpildīs jaunā aranžējumā.

Ukraina šogad Eirovīzijas dziesmu konkursā nepiedalās, taču iepriekšējos gados tā vienmēr ir bijusi labāko Eirovīzijas dziesmu desmitniekā. 2013. gadā trešajā vietā finālā ar godu ierindojās Zlata Ogņeviča. Viņas izpildīta dziesma Gravity toreiz bija viena no iemīļotākajām dziesmām fanu vidū. Šo dziesmu Z. Ogņeviča, kas šobrīd ir Ukrainas Valsts parlamenta deputāte, izpildīs arī Latvijas faniem Rīgas Eirovīzijas koncertā.

Biļetes nopērkamas Biļešu servisa kasēs un bilesuserviss.lv.

Papildu informāciju par koncertu Eurovision PreParty Riga 2015 meklējiet mājaslapā eurovisionparty.lv!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas