Rīgā atgriežas KINO PAGALMS

0 komentāri

Sākot ar 7. Augustu visiem kino cienītājiem būs iespēja apmeklēt KINO PAGALMU– brīvdabas kinoteātri un kafejnīcu, kas pagājušajā vasarā kļuva par populāru atpūtas vietu, piedāvājot izcilu kino repertuāru un citas klaides iespējas zem klajas debess pašā Rīgas centrā. Šovasar KINO PAGALMS mājos uz Galleria Riga jumta terases.

Tāpat kā pagājušajā gadā, visi aicināti ik dienu apmeklēt kino seansu, kā arī ieturēt maltīti vai nobaudīt kādu kokteili KINO PAGALMA kafejnīcā, kur šosezon saimniekos Vecrīgas restorāna un dizaina kafejnīcas MĀKONIS pavāri.

Šogad līdzās pasaules kino klasikai un jaunākajām Eiropas filmām, KINO PAGALMS organizē īpašu brāļu Koenu filmu retrospekciju, no 11. augusta astoņu dienu garumā, piedāvājot noskatīties labākās šo autoru lentes, tostarp 1984. gadā uzņemto brāļu debiju BLOOD SIMPLE, pasaules slavu atnesušo FARGO un par žanra klasiku kļuvušo filmu LIELAIS LEBOVSKIS.

Līdzās retrospektīvai KINO PAGALMS piedāvās īpašu programmu ar slavenu režisoru debijas filmām. Skatītājiem būs iespēja novērtēt jau zināmu autoru darbus, kas tapuši, kad viņi vēl bija tikai parasti kinoindustrijas iesācēji, kļuvuši par izciliem kinomākslas paraugiem.

KINO PAGALMS atšķiras no citiem Rīgas kinoteātriem, jo piedāvās ne tikai kinoseansus zem klajas debess uz īpaši tam paredzēta piepūšama ekrāna, bet arī nodrošinās katru skatītāju ar individuālām bezvadu austiņām, kas ļaus netraucēti vērot seansu vai arī sarunāties, neapgrūtinot apkārtējos apmeklētājus.
KINOPAGALMS būs atvērts apmeklētājiem no 7. augusta, katru dienu no plkst. 12:00.
Adrese: Galleria Riga, Dzirnavu iela 67, 8. Stāvs
Programma un biļetes pieejamas www.kinopagalms.lv
Vairāk informācijas meklē arī: facebook.com/KinoPagalms

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas