Rīdzinieces iepriecina sievišķīgās modes veikals Marina Rinaldi

0 komentāri

Vēsturiskā namā atvērtais veikals piedāvā jaunu Marina Rinaldi sievietes koncepcijas interpretāciju, tostarp prasmi lieliski variēt no klasiskā stila uz moderno.

Jaunais Marina Rinaldi veikals atrodas arhitekta Konstantīna Pēkšēna racionālistiskā jūgendstila ievirzē veidotajā vēsturiskajā bankas namā, Brīvības ielā 46. Mājai līdzīgais butiks izstaro greznu eleganci un sievišķīgu siltumu, ko sniedz pārsteidzošā Art Deco stila un moderno dizaina elementu kombinācija. 150 kvadrātmetru lielajā veikalā, kur izvietotas Marina Rinaldi, Voyage, Sport un Elegante vakara un dienas kolekcijas, īpaša nozīme ir krāsām un materiāliem klasiskos milāniešu dzīvokļa toņos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veikals piedāvā jaunu Marina Rinaldi sievietes koncepcijas interpretāciju: jautra sievišķība, spēja pārslēgties no klasiskā stila uz moderno, atsakoties ierindoties noteiktās kategorijās. Sieviete, kura brīvi jūtas mājā, kas spēj piepildīt šo vīziju. ”Sajūta, ka esi ienācis brīnišķīgā dzīvojamā namā turpinās, arī sasveicinoties ar profesionālajām pārdevējām – Inu, Natāliju, Oksanu un Svetlanu, kuras kā modīgas dāmas vienmēr ir uzkrāsojušas lūpas ar sarkano MAC lūpu krāsu Nr. C84,” stāsta veikala pārstāvji.

Izcili, augumam glaimojoši piegriezumi, intuitīva itāliešu sajūta par modi un aksesuāriem, kā arī nepārtraukti brīnišķīgu jaunu audumu un dziju meklējumi, ir padarījuši Marina Rinaldi par vislabāk glabāto sieviešu noslēpumu visā pasaulē nu jau vairāk kā trīs desmitgades. Veikalā ir pieejamas piecas, saskaņotas kolekcijas atbilstoši mūsdienu sievietes un viņas daudzpusīgā dzīvesveida noskaņojumam, vajadzībām un vēlmēm. Darbs un pilsēta, daba un ceļojumi, kā arī īpaši dzīves notikumi, – visiem šiem gadījumiem Marina Rinaldi dizaineru komanda piešķir vienlīdz lielu nozīmību. Katrai kolekcijai ir savs īpašs stils un aura, katra interpretē modes evolūciju ar itāliešiem raksturīgo modes izjūtu un uzmanību detaļās.

Marina Rinaldi zīmolu Latvijā pārstāv uzņēmums AB Modeks (Wolford, iBlues, Max&Co., Marella, Love Moschino, Twin Set Simona Barbieri, PennyBlack un Alberto Guardiani veikali Latvijā).

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas