Rēzija Kalniņa ir pret pulksteņa grozīšanu

1 komentārs

Lai arī pēdējos gados aktrise Rēzija Kalniņa dzīvo un strādā Krievijā, pāreju uz vasaras laiku šogad sagaidīja Latvijā.

”Es zinu, ka laika maiņas ir tādēļ, lai cilvēki ilgāk strādātu, lai nezaudētu vienu darba stundu, tas man īsti nav saprotams,” stāsta aktrise. Viņa laika maiņas izjūt daudz krasāk, ja pulksteņa pārgriešana notiek pārlidojuma laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Īsti jēgu es tam neredzu. Man liekas, ka visgrūtākais ir tad, kad tumsa iestājas ātrāk. Es domāju, ka mēs netiekam lutināti ar dienas gaismu. Man liekas, ka drīzāk būtu jāizstrādā kaut kāds plāns, kā diena vai gaisma pēc iespējas ātrāk sākas un pēc iespējas vēlāk beidzas,” norāda Rēzija.

Arī Rēzijas vīram diriģentam Aināram Rubiķim laika maiņas sagādā problēmas, kad tālo pārlidojumu dēļ jāzaudē pat četras stundas.

Vairāk skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • alis
    +1

    alis

    es aŗī esmu pret pulksteņa grozīšanu. Murgs kaut kāds!

    30.03.2015 14:25

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas