Zviedrs rada pārsteidzošu mūzikas instrumentu, kuru darbina dzelzs lodītes

0 komentāri

Par interneta sensāciju kļuvis zviedru mūziķa Martina Molina veidotais mūzikas instruments, ko viņš pats nodēvējis par  Wintergatan Marble Machine. Tā ir visnotaļ sarežģīta iekārta, varētu pat teikt – mūzikas instruments, kura skanējumu nodrošina 2000 dzelzs lodīšu.

Martina Molina instruments publisku debiju piedzīvoja 1. martā, kas Youtube tika ievietots skaņdarbs, kurš tika izpildīts uz mūziķa konstruētā instrumenta. Video ierakstā redzamais ir tik pārsteidzošs, ka līdz 3. februārim video jau noskatīts vairāk nekā divus miljonus reižu – tātad miljons skatījumu dienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Martina Molina meistardarbs ir patiesi pārsteidzošs – mūziķis ar sviru iekustina simtiem lodīšu un tas sāk ceļu līdz tam, kas beigās pārvēršas par skaņu. Mūzikas instrumentā ir iekļauts ksilofons, basģitāra, bungas un citi mūzikas instrumenti. Pēc savas ”misijas” izpildīšanas bumbiņas atgriežas sākotnējā pozīcija, lai atkal sāktu ceļu mūzikas skaņu radīšanai. Patiesi aizraujošs un apbrīnojams meistardarbs.

Video

Vairāk par šo mūzikas instrumentu un mūziķi vari uzzināt te.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas